Aramanıza etiket ekleyin
Film Denizcinin Hazinesi / Az Aranyember
İstanbul Sessiz Sinema Günleri’nin bir gelenek haline gelen ‘Osmanlı’dan Görüntüler’ kısmında gösterilecek olan bu filmi kaçırmayın.
Blog 100. doğum yılında bir efsane: Wild Bill Davis
Tarihe ismini sağlam puntolarla yazmayı başarmış müzisyenlere baktığımızda, kimi zaman bir şarkının, bir albümün ya da çalış stillerinin ön plana çıktığını görmek mümkün.
Film Osmanlı İmparatorluğu’ndan Görüntüler 3
1912’de başlayıp 23 Nisan 1913’e kadar süren İşkodra kuşatmasının hemen ardından çekilen bu belgesel kısa film geçtiğimiz sene Arnavutluk Arşivi tarafından bulunarak Karadağ Arşivi işbirliği ile restore edildi.
Film Mania
Büyüleyici yıldız Pola Negri’nin hayat verdiği Mania adlı genç ve güzel bir tütün fabrikası işçisinin besteci Hans’a olan aşkını anlatıyor Mania.
Kritische Grafik in der Weimarer Zeit / Eberhard Kolb, Thorsten Rodiek, Eberhard Roters, Wieland Schmied.
W. Eugene Smith / Sam Stephenson. Stephenson, Sam
Büyülü fener / Ingmar Bergman ; Türkçesi: Gökçin Taşkın. Bergman, Ingmar
14:00
Film 20. Akbank Kısa Film Festivali’nin Ödüllü Filmleri Üniversitelerde
Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi
20:00
Seminer Sanat, Çocuklar ve Yaratıcılık Üzerine Farklı bir Bakış
Çevirimiçi Platform – Zoom
Sakarya Üniversitesi
16:30
Atölye Nesneler, İhtiyaçlar ve Hileler (Yetişkin Atölyesi)
Akbank Sanat
18:30
Seminer Anksiyete
13:00
Kocaeli Üniversitesi
18:00
Seminer Müze Projesi: Mimar-Küratör-Sergi Tasarımcısı İş Birliği
Seminer Tanınma Krizi: Duygusal Kapitalizmin Patolojileri
19:00
Söyleşi Elektronik Dünyada Caz İzleri
Seminer Ra Atlas: Yeni Bir Başlangıç
Trakya Üniversitesi
11:30
Çocuk Ne Olacağım Ben
12:00
Çocuk Sanat Dengeler: Geometrik Desenler (5-8 yaş)
13:30
Çocuk Sanat Yansıtır: Renkli Duygular (7-12 yaş)
14:30
Film Uluslararası Dans Filmleri Seçkisi (14:30 - 16:00 Seansı)
15:30
Çocuk Sanat Işıldar: Işıklar ve Gölgeler (7-12 Yaş)
17:00
Çocuk Sanat Sürükler: İzlerin Peşinde (7-12 yaş)
Film Uluslararası Dans Filmleri Seçkisi (17:00 - 18:30 Seansı)
19:30
Film Uluslararası Dans Filmleri Seçkisi (19:30 - 21:00 Seansı)
Kastamonu Üniversitesi
20:30
Dans Kaygılar Sahnesi
Alan Kadıköy
Çankırı Karatekin Üniversitesi
17:15
Gaziantep Üniversitesi
Seminer Oynuyorum, O Halde Varım!: Oyunlarda Estetik ve Retorik
Düzce Üniversitesi
Söyleşi Bağımsız Oyunlarda Sanat Yönetmenliği
Seminer Bienal Yapmak / Modeller, Kurumlar, Paydaşlar
11:00
Çukurova Üniversitesi
Abant İzzet Baysal Üniversitesi
Atölye Kimliğinizden Yararlanarak Benzersiz Oyunlar Oluşturmak: Kavram Oluşturma İçin Bir Gezi
Çocuk Geri Dönüştürülmüş Kâğıtlar İle Kartpostal Yapımı (8 - 13 yaş)
Çocuk Kağıt Heykeller Atölyesi: Füreyya Koral (7 - 12 yaş)
15:00
Atölye İllüstrasyon ile Oynamak
Atölye Stanislavski Sistemi Ve Fiziksel Eylem Yöntemi
Orta Doğu Teknik Üniversitesi
Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi
Başkent Üniversitesi
Film Yükseklerde ve Derinlerde
Fırat Üniversitesi
Bilkent Üniversitesi
10:00
Anadolu Üniversitesi
Söyleşi Koray Birand'ın Gözünden Oyun Teknolojilerinin Sanatsal Kullanımı
Seminer 1 Duvar 10 Nesne 100 Hikaye
Konser Nehir Özzengin "Klasikten Caza”
Seminer Sanat, Çocuklar ve Yaratıcılık Üzerine Farklı bir Bakış (Gaziantep - 1. Grup)
Gaziantep
Çocuk Sanat Buluşturur: Karışık Medya Kolaj (5-8 yaş)
Çocuk Sanat Şekillendirir: Heykel Bahçesi (7-12 yaş)
Seminer Sanat, Çocuklar ve Yaratıcılık Üzerine Farklı bir Bakış (Gaziantep - 2. Grup)
Atölye Duygusal Oyun Tasarımı: Anlamlı Tercihlerle Çıkılan Duygusal Yolculuklar
Atölye Michael Chekhov Oyunculuk Tekniği
Etkinliği takviminize ekleyin
E-Bülten'e üye olun