01 Aralık Per
02 Aralık Cum
03 Aralık Cmt
04 Aralık Paz
05 Aralık Pzt
06 Aralık Sal
07 Aralık Çar
08 Aralık Per
09 Aralık Cum
10 Aralık Cmt
11 Aralık Paz
12 Aralık Pzt
13 Aralık Sal
14 Aralık Çar
15 Aralık Per
16 Aralık Cum
17 Aralık Cmt
18 Aralık Paz
19 Aralık Pzt
20 Aralık Sal
21 Aralık Çar
22 Aralık Per
23 Aralık Cum
24 Aralık Cmt
25 Aralık Paz
26 Aralık Pzt
27 Aralık Sal
28 Aralık Çar
29 Aralık Per
30 Aralık Cum
31 Aralık Cmt
Aralık

Program

 

AKBANK 26. CAZ FESTİVALİ
12 Ekim – 23 Ekim 2016
ZORLU PERFORMANS SANATLARI MERKEZİ, DRAMA SAHNESİ
20 Ekim, Perşembe 20:30 Ron Carter Golden Striker Trio
 
CEMAL REŞİT REY KONSER SALONU
16 Ekim, Pazar 18:00 Paolo Fresu – Omar Sosa Duo
20:30 Pharoah Sanders
19 Ekim, Çarşamba 20:30 Amir ElSaffar and Two Rivers
 
AKBANK SANAT
13 Ekim, Perşembe 19:00 Sokratis Sinopoulos Quartet
14 Ekim, Cuma 19:00 Stefano Battaglia
15 Ekim, Cumartesi 14:00 Söyleşi: Sinema & Caz: Seda Binbaşgil
15:00 Çocuk Atölyesi: “İçimdeki Ritim”
17 Ekim, Pazartesi 19:00 Masayoshi Fujita
18 Ekim, Salı 19:00 Deniz Taşar “Uykuda Bir Bulut”
20 Ekim, Perşembe 12.00 / 14:00 Masterclass: Dans & Caz
19.000 Bulut Gülen Quintet “Su”
20:00 Performans: Dans & Caz
21 Ekim, Cuma 17:00 Söyleşi: Dans & Caz
19:00

Alper Yılmaz Trio

20:00 Performans: Dans & Caz
22 Ekim, Cumartesi 13:00 Panel: Cazseverlerin Bugünü, Cazın Geleceği
19:00 Timuçin Şahin Trio
 
BABYLON
13 Ekim, Perşembe 21:30 Erik Truffaz Quartet
14 Ekim, Cuma 22:30 Theo Croker
23:59 Midnight Session: Poldoore (LIVE)
15 Ekim, Cumartesi 22.30 Nouvelle Vague
23:59 Midnight Session: DJ Chris Tofu
16 Ekim, Pazar 20:00 Manouche Ala Turca
18 Ekim, Salı 21:30 Ali Perret’s DU.DU
19 Ekim, Çarşamba 21:30 Tony Allen “Tribute to Art Blakey”
20 Ekim, Perşembe 21:30 Jason Marsalis Vibes Quartet
21 Ekim, Cuma 22:30 Saul Williams
23:59 Midnight Session: Awesome Tapes From Africa Solo
22 Ekim, Cumartesi 22:30 Orkestra Mendoza feat. Salvador Duran
23:59 Midnight Session: Jonny Rock (DJ set)
23 Ekim, Pazar 20:00 Önder Focan & Şallıel Bros. “Funkbook”
 
THE SEED
12 Ekim, Çarşamba 20:00 Charenee Wade Sunar: The Gil Scott - Heron Projesi
 
VOLKSWAGEN ARENA
21 Ekim, Cuma 21:00 
Imany
 
CADDEBOSTAN KÜLTÜR MERKEZİ
14 Ekim, Cuma 20:30 Fatih Erkoç True Love
15 Ekim, Cumartesi 20:30 Ferit Odman “Dameronia with Strings”
22 Ekim, Cumartesi 20:30 Tuluğ Tırpan, Okay Temiz & Juan Garcia-Herreros Project
 
MODA SAHNESİ
13 Ekim, Perşembe 22:00 Gevende “Bilinmeyen ve Daha Önce Çalınmamış Parçalar”
19 Ekim, Çarşamba 22:00 Ediz Hafızoğlu “Nazdrave” & Arkadaşları
 
NARDİS JAZZ CLUB
18 Ekim, Salı 21:30 Ray Blue Band
19 Ekim, Çarşamba 21:30 Ray Blue Band
 
SUMMART SANAT MERKEZİ
18 Ekim, Salı 20:00 Selen Beytekin
 
PERA PALACE HOTEL JUMEIRAH
13 Ekim, Perşembe 18:30 Söyleşi: Edebiyat & Caz: Murat Meriç ile Türkiye Caz Tarihine Yolculuk
14 Ekim, Cuma 21:00 İlham Gencer, Bir Yaşayan Çınar
 
KONTRA PLAK
15 Ekim, Cumartesi 16:00 Söyleşi: Türkiye’de Yapılmış Caz Plaklarına Genel Bir Bakış
 
SOHO HOUSE
22 Ekim, Cumartesi 16:00 Söyleşi: Moda & Caz
 
İSTANBUL LINDY HOPPERS / TAKSİM
15 Ekim, Cumartesi 15:00 Atölye: Lindy Hoppers Swing Jazz
 
İSTANBUL LINDY HOPPERS / KADIKÖY
22 Ekim, Cumartesi 15:00 Atölye: Lindy Hoppers Swing Jazz

22 Ekim, Cumartesi

16:00 Atölye: Lindy Hoppers Tap Jazz
 
ÇAY SAATİNDE CAZ
13 Ekim, Perşembe 15.00-18.00 Pera Palace Hotel Jumeirah
20 Ekim, Perşembe 15.30-18.00 The Grand Tarabya
 
CAZLI BRUNCH
16 Ekim, Pazar 10.30-14.00 Bizim Tepe
23 Ekim, Pazar Club Quartier
 
AKBANK SANAT KAFE’DE AKŞAMÜSTÜ CAZ
15 Ekim, Cumartesi 18.00 Akbank Sanat
22 Ekim, Cumartesi Akbank Sanat
 
LİSELERDE CAZ ATÖLYELERİ
 
Üsküdar Amerikan Koleji
13 Ekim, Perşembe 10:00 Ercüment Orkut, Bulut Gülen, Volkan Topakoğlu
 
Kadıköy Anadolu Lisesi
13 Ekim, Perşembe 13:00 Ercüment Orkut, Bulut Gülen, Volkan Topakoğlu
 
Özel Şişli Terakki Lisesi
14 Ekim, Cuma 10:00 Ercüment Orkut, Bulut Gülen, Volkan Topakoğlu
 
Özel Enka Lisesi
14 Ekim, Cuma 13:00 Ercüment Orkut, Bulut Gülen, Volkan Topakoğlu
 
Özel Alman Lisesi
17 Ekim, Pazartesi 10:00 Ercüment Orkut, Bulut Gülen, Volkan Topakoğlu
 
İstanbul Amerikan Robert Lisesi
17 Ekim, Pazartesi 13:00 Ercüment Orkut, Bulut Gülen, Volkan Topakoğlu
 
Avusturya Lisesi
18 Ekim Salı 10:00 Ercüment Orkut, Bulut Gülen, Volkan Topakoğlu
 
Galatasaray Lisesi
18 Ekim Salı 13:00 Ercüment Orkut, Bulut Gülen, Volkan Topakoğlu