01 Mart Çar
02 Mart Per
03 Mart Cum
04 Mart Cmt
05 Mart Paz
06 Mart Pzt
07 Mart Sal
08 Mart Çar
09 Mart Per
10 Mart Cum
11 Mart Cmt
12 Mart Paz
13 Mart Pzt
14 Mart Sal
15 Mart Çar
16 Mart Per
17 Mart Cum
18 Mart Cmt
19 Mart Paz
20 Mart Pzt
21 Mart Sal
22 Mart Çar
23 Mart Per
24 Mart Cum
25 Mart Cmt
26 Mart Paz
27 Mart Pzt
28 Mart Sal
29 Mart Çar
30 Mart Per
31 Mart Cum

Program

 

AKBANK 26. CAZ FESTİVALİ
12 Ekim – 23 Ekim 2016
ZORLU PERFORMANS SANATLARI MERKEZİ, DRAMA SAHNESİ
20 Ekim, Perşembe 20:30 Ron Carter Golden Striker Trio
 
CEMAL REŞİT REY KONSER SALONU
16 Ekim, Pazar 18:00 Paolo Fresu – Omar Sosa Duo
20:30 Pharoah Sanders
19 Ekim, Çarşamba 20:30 Amir ElSaffar and Two Rivers
 
AKBANK SANAT
13 Ekim, Perşembe 19:00 Sokratis Sinopoulos Quartet
14 Ekim, Cuma 19:00 Stefano Battaglia
15 Ekim, Cumartesi 14:00 Söyleşi: Sinema & Caz: Seda Binbaşgil
15:00 Çocuk Atölyesi: “İçimdeki Ritim”
17 Ekim, Pazartesi 19:00 Masayoshi Fujita
18 Ekim, Salı 19:00 Deniz Taşar “Uykuda Bir Bulut”
20 Ekim, Perşembe 12.00 / 14:00 Masterclass: Dans & Caz
19.000 Bulut Gülen Quintet “Su”
20:00 Performans: Dans & Caz
21 Ekim, Cuma 17:00 Söyleşi: Dans & Caz
19:00

Alper Yılmaz Trio

20:00 Performans: Dans & Caz
22 Ekim, Cumartesi 13:00 Panel: Cazseverlerin Bugünü, Cazın Geleceği
19:00 Timuçin Şahin Trio
 
BABYLON
13 Ekim, Perşembe 21:30 Erik Truffaz Quartet
14 Ekim, Cuma 22:30 Theo Croker
23:59 Midnight Session: Poldoore (LIVE)
15 Ekim, Cumartesi 22.30 Nouvelle Vague
23:59 Midnight Session: DJ Chris Tofu
16 Ekim, Pazar 20:00 Manouche Ala Turca
18 Ekim, Salı 21:30 Ali Perret’s DU.DU
19 Ekim, Çarşamba 21:30 Tony Allen “Tribute to Art Blakey”
20 Ekim, Perşembe 21:30 Jason Marsalis Vibes Quartet
21 Ekim, Cuma 22:30 Saul Williams
23:59 Midnight Session: Awesome Tapes From Africa Solo
22 Ekim, Cumartesi 22:30 Orkestra Mendoza feat. Salvador Duran
23:59 Midnight Session: Jonny Rock (DJ set)
23 Ekim, Pazar 20:00 Önder Focan & Şallıel Bros. “Funkbook”
 
THE SEED
12 Ekim, Çarşamba 20:00 Charenee Wade Sunar: The Gil Scott - Heron Projesi
 
VOLKSWAGEN ARENA
21 Ekim, Cuma 21:00 
Imany
 
CADDEBOSTAN KÜLTÜR MERKEZİ
14 Ekim, Cuma 20:30 Fatih Erkoç True Love
15 Ekim, Cumartesi 20:30 Ferit Odman “Dameronia with Strings”
22 Ekim, Cumartesi 20:30 Tuluğ Tırpan, Okay Temiz & Juan Garcia-Herreros Project
 
MODA SAHNESİ
13 Ekim, Perşembe 22:00 Gevende “Bilinmeyen ve Daha Önce Çalınmamış Parçalar”
19 Ekim, Çarşamba 22:00 Ediz Hafızoğlu “Nazdrave” & Arkadaşları
 
NARDİS JAZZ CLUB
18 Ekim, Salı 21:30 Ray Blue Band
19 Ekim, Çarşamba 21:30 Ray Blue Band
 
SUMMART SANAT MERKEZİ
18 Ekim, Salı 20:00 Selen Beytekin
 
PERA PALACE HOTEL JUMEIRAH
13 Ekim, Perşembe 18:30 Söyleşi: Edebiyat & Caz: Murat Meriç ile Türkiye Caz Tarihine Yolculuk
14 Ekim, Cuma 21:00 İlham Gencer, Bir Yaşayan Çınar
 
KONTRA PLAK
15 Ekim, Cumartesi 16:00 Söyleşi: Türkiye’de Yapılmış Caz Plaklarına Genel Bir Bakış
 
SOHO HOUSE
22 Ekim, Cumartesi 16:00 Söyleşi: Moda & Caz
 
İSTANBUL LINDY HOPPERS / TAKSİM
15 Ekim, Cumartesi 15:00 Atölye: Lindy Hoppers Swing Jazz
 
İSTANBUL LINDY HOPPERS / KADIKÖY
22 Ekim, Cumartesi 15:00 Atölye: Lindy Hoppers Swing Jazz

22 Ekim, Cumartesi

16:00 Atölye: Lindy Hoppers Tap Jazz
 
ÇAY SAATİNDE CAZ
13 Ekim, Perşembe 15.00-18.00 Pera Palace Hotel Jumeirah
20 Ekim, Perşembe 15.30-18.00 The Grand Tarabya
 
CAZLI BRUNCH
16 Ekim, Pazar 10.30-14.00 Bizim Tepe
23 Ekim, Pazar Club Quartier
 
AKBANK SANAT KAFE’DE AKŞAMÜSTÜ CAZ
15 Ekim, Cumartesi 18.00 Akbank Sanat
22 Ekim, Cumartesi Akbank Sanat
 
LİSELERDE CAZ ATÖLYELERİ
 
Üsküdar Amerikan Koleji
13 Ekim, Perşembe 10:00 Ercüment Orkut, Bulut Gülen, Volkan Topakoğlu
 
Kadıköy Anadolu Lisesi
13 Ekim, Perşembe 13:00 Ercüment Orkut, Bulut Gülen, Volkan Topakoğlu
 
Özel Şişli Terakki Lisesi
14 Ekim, Cuma 10:00 Ercüment Orkut, Bulut Gülen, Volkan Topakoğlu
 
Özel Enka Lisesi
14 Ekim, Cuma 13:00 Ercüment Orkut, Bulut Gülen, Volkan Topakoğlu
 
Özel Alman Lisesi
17 Ekim, Pazartesi 10:00 Ercüment Orkut, Bulut Gülen, Volkan Topakoğlu
 
İstanbul Amerikan Robert Lisesi
17 Ekim, Pazartesi 13:00 Ercüment Orkut, Bulut Gülen, Volkan Topakoğlu
 
Avusturya Lisesi
18 Ekim Salı 10:00 Ercüment Orkut, Bulut Gülen, Volkan Topakoğlu
 
Galatasaray Lisesi
18 Ekim Salı 13:00 Ercüment Orkut, Bulut Gülen, Volkan Topakoğlu