01 April Sat
02 April Sun
03 April Mon
04 April Tue
05 April Wed
06 April Thu
07 April Fri
08 April Sat
09 April Sun
10 April Mon
11 April Tue
12 April Wed
13 April Thu
14 April Fri
15 April Sat
16 April Sun
17 April Mon
18 April Tue
19 April Wed
20 April Thu
21 April Fri
22 April Sat
23 April Sun
24 April Mon
25 April Tue
26 April Wed
27 April Thu
28 April Fri
29 April Sat
30 April Sun

13. Akbank Kısa Film Festivali Puzzle Projesi

13. Kısa Film Festivali

Instagram Puzzle Yarışması


Akbank Sanat, 13. Akbank Kısa Film Festivali’ni @akbanksanat Instagram hesabında düzenlenecek olan sürpriz dolu bir yarışma ile karşılıyor. Kısa film kültürünüze güveniyorsanız, film karelerini birbirine birleştirerek anlamlı bir kurgu yaratma konusunda yetenekliyseniz sizi 14 – 15 Mart tarihleri arasında Akbank Sanat’ın Instagram hesabında keyifli bir macera bekliyor.

14 Mart Salı günü sinemaseverlere bir sorumuz olacak. Festival ile ilgili bu soruya doğru cevap verenler arasından 4 kişi, Murat Soydan’ın derlediği Kısa Film Senaryosu Uygulamaları kitabını kazanma şansı yakalayacak.

13. Akbank Kısa Film Festivali'ni kısa film ve puzzle severler için hazırladığımız video puzzle yarışması ile karşılıyoruz. 15 Mart Çarşamba günü paylaşacağımız 6 videoyu, izlenildiğinde anlamlı bir bütün oluşturacak şekilde kaydedin. Profilinizdeki "Kaydedilenler" alanında oluşan sıralamanın ekran görüntüsünü alın ve bizimle paylaşın, kazanan şanslı takipçilerimizden biri olun. Doğru sıralamayı yapanlar arasından seçilecek 3 kişi, Bob Foss’un Sinema ve Televizyonda Anlatım Teknikleri ve Dramaturji, Peter Wollen’ın Sinemada Göstergeler ve Anlam ve Patrick Nash’in Kısa Film Senaryosu Yazmak kitaplarından oluşan bir hediye setinin yanı sıra Avrupa sinemasının ustalarının filmlerinden oluşan DVD setinin sahibi olacak.