01 July Sat
02 July Sun
03 July Mon
04 July Tue
05 July Wed
06 July Thu
07 July Fri
08 July Sat
09 July Sun
10 July Mon
11 July Tue
12 July Wed
13 July Thu
14 July Fri
15 July Sat
16 July Sun
17 July Mon
18 July Tue
19 July Wed
20 July Thu
21 July Fri
22 July Sat
23 July Sun
24 July Mon
25 July Tue
26 July Wed
27 July Thu
28 July Fri
29 July Sat
30 July Sun
31 July Mon

13. Akbank Kısa Film Festivali Puzzle Projesi

13. Kısa Film Festivali

Instagram Puzzle Yarışması


Akbank Sanat, 13. Akbank Kısa Film Festivali’ni @akbanksanat Instagram hesabında düzenlenecek olan sürpriz dolu bir yarışma ile karşılıyor. Kısa film kültürünüze güveniyorsanız, film karelerini birbirine birleştirerek anlamlı bir kurgu yaratma konusunda yetenekliyseniz sizi 14 – 15 Mart tarihleri arasında Akbank Sanat’ın Instagram hesabında keyifli bir macera bekliyor.

14 Mart Salı günü sinemaseverlere bir sorumuz olacak. Festival ile ilgili bu soruya doğru cevap verenler arasından 4 kişi, Murat Soydan’ın derlediği Kısa Film Senaryosu Uygulamaları kitabını kazanma şansı yakalayacak.

13. Akbank Kısa Film Festivali'ni kısa film ve puzzle severler için hazırladığımız video puzzle yarışması ile karşılıyoruz. 15 Mart Çarşamba günü paylaşacağımız 6 videoyu, izlenildiğinde anlamlı bir bütün oluşturacak şekilde kaydedin. Profilinizdeki "Kaydedilenler" alanında oluşan sıralamanın ekran görüntüsünü alın ve bizimle paylaşın, kazanan şanslı takipçilerimizden biri olun. Doğru sıralamayı yapanlar arasından seçilecek 3 kişi, Bob Foss’un Sinema ve Televizyonda Anlatım Teknikleri ve Dramaturji, Peter Wollen’ın Sinemada Göstergeler ve Anlam ve Patrick Nash’in Kısa Film Senaryosu Yazmak kitaplarından oluşan bir hediye setinin yanı sıra Avrupa sinemasının ustalarının filmlerinden oluşan DVD setinin sahibi olacak.