01 March Wed
02 March Thu
03 March Fri
04 March Sat
05 March Sun
06 March Mon
07 March Tue
08 March Wed
09 March Thu
10 March Fri
11 March Sat
12 March Sun
13 March Mon
14 March Tue
15 March Wed
16 March Thu
17 March Fri
18 March Sat
19 March Sun
20 March Mon
21 March Tue
22 March Wed
23 March Thu
24 March Fri
25 March Sat
26 March Sun
27 March Mon
28 March Tue
29 March Wed
30 March Thu
31 March Fri

13. Akbank Kısa Film Festivali Puzzle Projesi

13. Kısa Film Festivali

Instagram Puzzle Yarışması


Akbank Sanat, 13. Akbank Kısa Film Festivali’ni @akbanksanat Instagram hesabında düzenlenecek olan sürpriz dolu bir yarışma ile karşılıyor. Kısa film kültürünüze güveniyorsanız, film karelerini birbirine birleştirerek anlamlı bir kurgu yaratma konusunda yetenekliyseniz sizi 14 – 15 Mart tarihleri arasında Akbank Sanat’ın Instagram hesabında keyifli bir macera bekliyor.

14 Mart Salı günü sinemaseverlere bir sorumuz olacak. Festival ile ilgili bu soruya doğru cevap verenler arasından 4 kişi, Murat Soydan’ın derlediği Kısa Film Senaryosu Uygulamaları kitabını kazanma şansı yakalayacak.

13. Akbank Kısa Film Festivali'ni kısa film ve puzzle severler için hazırladığımız video puzzle yarışması ile karşılıyoruz. 15 Mart Çarşamba günü paylaşacağımız 6 videoyu, izlenildiğinde anlamlı bir bütün oluşturacak şekilde kaydedin. Profilinizdeki "Kaydedilenler" alanında oluşan sıralamanın ekran görüntüsünü alın ve bizimle paylaşın, kazanan şanslı takipçilerimizden biri olun. Doğru sıralamayı yapanlar arasından seçilecek 3 kişi, Bob Foss’un Sinema ve Televizyonda Anlatım Teknikleri ve Dramaturji, Peter Wollen’ın Sinemada Göstergeler ve Anlam ve Patrick Nash’in Kısa Film Senaryosu Yazmak kitaplarından oluşan bir hediye setinin yanı sıra Avrupa sinemasının ustalarının filmlerinden oluşan DVD setinin sahibi olacak.