01 March Wed
02 March Thu
03 March Fri
04 March Sat
05 March Sun
06 March Mon
07 March Tue
08 March Wed
09 March Thu
10 March Fri
11 March Sat
12 March Sun
13 March Mon
14 March Tue
15 March Wed
16 March Thu
17 March Fri
18 March Sat
19 March Sun
20 March Mon
21 March Tue
22 March Wed
23 March Thu
24 March Fri
25 March Sat
26 March Sun
27 March Mon
28 March Tue
29 March Wed
30 March Thu
31 March Fri

Kısa Film Forum

Kısa Film Forum

13-23 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek 13. Akbank Kısa Film Festivali kapsamında ilk kez düzenlenecek olan Akbank Kısa Film Forum, Türkiye’de kısa film yapım olanaklarını arttırmayı, sinema sektörünün gelişimini desteklemeyi, yapımcı ve yönetmenlerin yeni filmlerine maddi ve manevi katkı sunarak üretimi teşvik etmeyi amaçlıyor.

15-17 Mart 2017 tarihleri arasında düzenlenecek olan Akbank Kısa Film Forum bölümünde yapım desteği amaçlı bir kısa film senaryo yarışması gerçekleştirilecek. Online olarak gerçekleştirilecek olan başvurular 31 Aralık 2016 tarihinde sona eriyor.

Ön seçici kurulun yarışmaya katılan aday senaryolar arasından belirlediği sekiz senaryonun senaristlerinin, jüri üyelerine yapacakları 15'er dakikalık sunumun ardından belirlenenecek olan en başarılı senaryo Akbank Sanat tarafından 3 bin TL ile ödüllendirilecek.

Akbank Kısa Film Forum Senaryo Yarışması: Başvuru Koşulları

Akbank Kısa Film Forum Senaryo Yarışması: Başvuru Formu