01 May Mon
02 May Tue
03 May Wed
04 May Thu
05 May Fri
06 May Sat
07 May Sun
08 May Mon
09 May Tue
10 May Wed
11 May Thu
12 May Fri
13 May Sat
14 May Sun
15 May Mon
16 May Tue
17 May Wed
18 May Thu
19 May Fri
20 May Sat
21 May Sun
22 May Mon
23 May Tue
24 May Wed
25 May Thu
26 May Fri
27 May Sat
28 May Sun
29 May Mon
30 May Tue
31 May Wed

Short Films at Universities

13th Akbank Short Film Festival / The Award Winning Films at Universities

Screening Program:

“Cemil Şov”, 13’ Barış Sarhan (National Category Best Film)

“Yumurta”, 17’ Muaz Güneş, Emrah Doğru (National Category Honorable Mention)

“Görünmez Duvarlarım: Kendine Güvensizlik Hikayeleri”, 7’35” Nurbanu Asena (National Category Honorable Mention)

“Beyoğlu Sineması”, 15’53” Ömer Ferhat Özmen (Audience Special Prize)

“Limbo”, 29’ Konstantina Kotzamani (International Category Best Film)

“Good Luck, Orlo!”, 14’ Sara Kern (International Category Honorable Mention)

“Ayny, My Second Eye”, 10’40” Ahmad Saleh (International Category Honorable Mention)

13th AKBANK SHORT FILM FESTIVAL AT UNIVERSITIES
DAY CITY UNIVERSITY HALL TIME
27.03.2017 Monday KOCAELİ Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi İletişim Fakültesi D-7 Dersliği 13:00
28.03.2017 Tuesday İZMİR Ege Üniversitesi  İletişim Fakültesi Yeni Bina Konferans Salonu  14:00
29.03.2017 Wednesday İZMİR İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Kütüphane Gösteri Merkezi 14.30 and 17.00
30.03.2017 Thursday İZMİR Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Rauf Beyru Salonu 13:30
30.03.2017 Thursday KONYA Selçuk Üniversitesi Süleyman Demirel Kültür Merkezi Çanakkale Salonu 13:00
31.03.2017 Friday İZMİR İzmir Ekonomi Üniversitesi Konferans Salonu 10:30
31.03.2017 Friday İZMİR Yaşar Üniversitesi Cep Sineması 10:30
3.04.2017 Monday EDİRNE Trakya Üniversitesi Türkan Sabancı Kültür Merkezi 19:00
4.04.2017 Tuesday TEKİRDAĞ Namık Kemal Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Konferans Salonu 14:00
5.04.2017 Wednesday ÇANAKKALE Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Troia Kültür Merkezi 14:00
6.04.2017 Thursday MANİSA Celal Bayar Üniversitesi Prof. Dr. Ümit Doğay Arınç Kültür Merkezi 14:00
7.04.2017 Friday BALIKESİR Balıkesir Üniversitesi Necatibey Eğitim Fakültesi Konferans Salonu 13:00
7.04.2017 Friday MERSİN Mersin Üniversitesi Çiftlikköy Kampusu Prof. Dr. Uğur Oral Konferans Salonu 13:30
10.04.2017 Monday ANKARA Orta Doğu Teknik Üniversitesi MM - 25 Salonu  14:00
11.04.2017 Tuesday ESKİŞEHİR Anadolu Üniversitesi Sinema Anadolu 14:00
12.04.2017 Wednesday ANKARA Başkent Üniversitesi Avni Akyol Konferans Salonu 13:00
12.04.2017 Wednesday BATMAN Batman Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi F5 14:00
13.04.2017 Thursday ANKARA Bilkent Üniversitesi FFB - 05  Salonu  17:40
14.04.2017 Friday ANKARA Ankara Üniversitesi 50. Yıl Yerleşkesi Teknokent Konferans Salonu  14:00
18.04.2017 Tuesday KASTAMONU Kastamonu Üniversitesi Ahmet Yesevi Konferans Salonu 14:00
19.04.2017 Wednesday ZONGULDAK Bülent Ecevit Üniversitesi Sezai Karakoç Kültür Merkezi 14:00
20.04.2017 Thursday BOLU Abant İzzet Baysal Üniversitesi İzzet Baysal Kültür Merkezi Pembe Salon 14:00
24.04.2017 Monday İSTANBUL Bahçeşehir Üniversitesi Galata Yerleşkesi - BUG Oyun Laboratuvarı - 4. Kat 12:30 and 15:00
25.04.2017 Tuesday İSTANBUL Beykent Üniversitesi Ayazağa Yerleşkesi Konferans Salonu 13:00
26.04.2017 Wednesday İSTANBUL Koç Üniversitesi Öğrenci Merkezi - Salon 328 17:00
26.04.2017 Wednesday SAKARYA Sakarya Üniversitesi Kültür Kongre Merkezi Salon 2  13:30
26.04.2017 Wednesday VAN Yüzüncü Yıl Üniversitesi Prof. Dr. Cengiz Andiç Kültür Merkezi 14:00
27.04.2017 Thursday İSTANBUL Boğaziçi Üniversitesi Mithat Alam Film Merkezi 16:00
27.04.2017 Thursday MUĞLA Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesi Şükran-Rauf Nasuhoğlu Araştırma Eğitim ve Kültür Merkezi Kırmızı Salon 13:00
28.04.2017 Friday İSTANBUL Üsküdar Üniversitesi Nermin Tarhan Konferans Salonu 14:00
2.05.2017 Tuesday İSTANBUL İstanbul Kültür Üniversitesi Önder Öztunalı Konferans Salonu 12:30
3.05.2017 Wednesday İSTANBUL Maltepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Adnan Saygun Salonu 14:00
4.05.2017 Thursday İSTANBUL Doğuş Üniversitesi Tiyatro Salonu - B4 13:30
5.05.2017 Friday İSTANBUL Kadir Has Üniversitesi Cibali Kampüsü - Sinema B 13:00
5.05.2017 Friday ADANA Çukurova Üniversitesi İletişim Fakültesi Konferans Salonu 13:30
8.05.2017 Monday İSTANBUL Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Güzel Sanatlar Fakültesi Konferans Salonu 14:00
9.05.2017 Tuesday İSTANBUL İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi İletişim Fakültesi Konferans Salonu 14:00
10.05.2017 Wednesday İSTANBUL Sabancı Üniversitesi Sinema Salonu 19:00
11.05.2017 Thursday İSTANBUL Galatasaray Üniversitesi Aydın Doğan Oditoryumu 14:00
11.05.2017 Thursday İSTANBUL Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Cep Sineması 13:00
11.05.2017 Thursday KAYSERİ Erciyes Üniversitesi Nurcan Çetinsaya Konferans Salonu 13:00 and 17:00
12.05.2017 Friday İSTANBUL Bilgi Üniversitesi E1-301 Sinema Salonu 15:00