Lucia, Öncesi ve Sonrası

Lucia, Öncesi ve Sonrası

Lucia, Öncesi ve Sonrası

ABD / Kurmaca / 13'36'' / HD / Renkli / 2016

Genç bir kadın 200 mil yol kat ettikten sonra kürtaj olabilmek için geldiği Texas'ta yasa gereği 24 saat geçmesini bekler.

Yönetmen: Anu Valia
Senaryo: Anu Valia
Görüntü Yönetmeni: Charlotte Hornsby
Yapımcı: Gabrielle Nadig
Müzik: Jay Wadley
Kurgu: James Codoyannis
Ses: Patrick Burgess
Oyuncular: Sarah Goldberg

Özgeçmiş

Indiana'da doğan Anu Valia New York’ta eğitim almıştır. Anu New York Film Festivali'nin 2017 Sanatçı Akademisi’nin bir parçası ve SPACE at Ryder Farm’da misafir sanatçıdır. Sanatı ve yurtdışı eğitimini teşvik eden bir film diplomasisi programı olan Amerikan Film Showcase’in temsilcisidir.

Filmografi

The Jena Friedman Show 2018, Troll 2016, Lucia, Before and After 2016, Blue, Blue 2016, Womanhood 2016, Drifters 2014, Figs 2011

Katıldığı Festivaller

Lucia, Before and After: Sundance Film Festival, South by Southwest Film Festival, Hong Kong International Film Festival, Nashville Film Festival, St. Louis International Film Festival

Ödüller 

Lucia, Before and After: Jury Prize for US Fiction - Sundance Film Festival, Grand Prize - ColorLabs Summer Shorts

İletişim

anuvalia@gmail.com

Bizi Takip Edin
TR EN
Etkinlikleri etiketlere göre filtreleyin
15 EKİ PZT
-
16 EKİ SAL
1

18:30

Aerial Dans

Akbank Sanat

17 EKİ ÇAR
3

18:30

Yetişkinler İçin Dans Dersleri

Akbank Sanat

19:00

Shinya Fukumori Trio

Akbank Sanat

21:30

The Comet Is Coming

Babylon

18 EKİ PER
6

10:30

Liselerde Caz Özel Şişli Terakki Lisesi

Özel Şişli Terakki Lisesi

14:00

Liselerde Caz Kadıköy Anadolu Lisesi

Kadıköy Anadolu Lisesi

18:30

Yetişkinler İçin Dans Dersleri

Akbank Sanat

20:30

Till Brönner “The Good Life"

Uniq Hall (Maslak)

21:00

Ozan Musluoğlu Quintet

The Badau

21:30

Josef Leimberg And The Astral Progressions Ensemble

Babylon

19 EKİ CUM
7

10:00

Liselerde Caz Saint Benoît Fransız Lisesi

Saint Benoit Fransız Lisesi

13:30

Liselerde Caz Galatasaray Lisesi

Galatasaray Lisesi

16:00

Liselerde Caz Sainte-Pulchérie Fransız Lisesi

Sainte-Pulchérie Fransız Lisesi

18:30

Yetişkinler İçin Dans Dersleri

Akbank Sanat

19:00

Rémi Panossian Trio

Akbank Sanat

20:30

Jehan Barbur feat. Fırat Tanış

Caddebostan Kültür Merkezi

21:30

Karl Hector & The Malcouns

Babylon

20 EKİ CMT
11

11:00

Bir Tabak Mondrian (6- 12 Yaş)

Akbank Sanat

12:30

Kandinsky Renk Dilimleri (6- 12 Yaş)

Akbank Sanat

15:00

Swing Kids / Çocuklar İçin Dans Atölyesi (Taksim)

Akbank Sanat

15:00

Kuzeye Gidenler

Soho House

15:30

Mini Mozaik Atölyesi (7 - 12 Yaş)

Akbank Sanat

17:00

Oyuncak Heykel Atölyesi (7 - 12 Yaş)

Akbank Sanat

18:00

Akşamüstü Caz: Sanat Deliorman & Uraz Kıvaner Duo

Akbank Sanat

18:00

Swing Jazz / Solo Caz Dans Atölyesi (Taksim)

Istanbul Lindy Hoppers' Stüdyo Harlem

19:00

Swing Jazz / Lindy Hop Dans Atölyesi (Taksim)

Istanbul Lindy Hoppers' Stüdyo Harlem

20:30

Mehmet Uluğ Gecesi: Aydın Esen Group & Can Kozlu

Babylon

20:30

Birsen Tezer Eastern Standards

Caddebostan Kültür Merkezi

21 EKİ PAZ
8

10:30

Cazlı Brunch / Moda Deniz Kulübü

Moda Deniz Kulübü

13:00

Erol Pekcan Anısına

Pera Palace

15:00

Swing Kids / Çocuklar İçin Dans Atölyesi (Kadıköy)

Istanbul Lindy Hoppers' Stüdyo Savoy

16:00

Jazz Tap Atölyesi

Istanbul Lindy Hoppers' Stüdyo Savoy

17:00

Swing Jazz / Solo Caz Dans Atölyesi (Kadıköy)

Istanbul Lindy Hoppers' Stüdyo Savoy

18:00

Avishai Cohen Quartet

Cemal Reşit Rey Konser Salonu

18:00

Swing Jazz / Lindy Hop Dans Atölyesi (Kadıköy)

Istanbul Lindy Hoppers' Stüdyo Savoy

20:30

The Bad Plus

Cemal Reşit Rey Konser Salonu

22 EKİ PZT
4

13:15

Liselerde Caz Özel Enka Lisesi

Özel Enka Lisesi

15:45

Liselerde Caz İstanbul Amerikan Robert Lisesi

İstanbul Amerikan Robert Lisesi

19:00

Koffi Kwahulé: Caz Müziği, Tiyatro İçin Bir İlham Kaynağı

Fransız Kültür Merkezi

20:30

Tarkovsky Quartet

Zorlu PSM, Drama Sahnesi

23 EKİ SAL
5

10:00

Liselerde Caz Özel Alman Lisesi

Özel Alman Lisesi

13:00

Liselerde Caz Avusturya Lisesi

Avusturya Lisesi

18:30

Aerial Dans

Akbank Sanat

21:00

Jamie Cullum

Volkswagen Arena

21:30

Nubya Garcia

Babylon

24 EKİ ÇAR
5

17:00

Avrupa Caz Tarihi

Gabbro Swissotel

18:30

Yetişkinler İçin Dans Dersleri

Akbank Sanat

19:00

Konstrukt

Akbank Sanat

20:00

Woody Black 4

Summart Sanat Merkezi

21:30

Omer Avital Qantar

Babylon

25 EKİ PER
4

18:30

Yetişkinler İçin Dans Dersleri

Akbank Sanat

19:00

Can Çankaya & Kağan Yıldız

Akbank Sanat

21:00

Ceyl'an Ertem - Akustik

Moda Sahnesi

21:30

Ezra Collective

Babylon

26 EKİ CUM
4

18:30

Yetişkinler İçin Dans Dersleri

Akbank Sanat

21:30

Bixiga 70

Babylon

22:00

Islandman & Guests

Moda Sahnesi

22:30

Caloé

Nardis

27 EKİ CMT
8

Çocuklar İçin Yaratıcı Dans Dersleri

Akbank Sanat

11:00

Kendi Çantamı Tasarlıyorum (6-14 Yaş)

Akbank Sanat

13:00

Rengarenk Kupalar (6-14 Yaş)

Akbank Sanat

14:30

Aerial Dans

Akbank Sanat

15:30

Eller Kollar Artık Hepsi Heykeller (9-12 Yaş)

Akbank Sanat

17:00

Tai Chi ChuanEce Dündar Alp

Akbank Sanat

17:00

Ailece Mozaik

Akbank Sanat

18:00

Akşamüstü Caz: Newpel

Gabbro Swissotel

28 EKİ PAZ
1

10:30

Cazlı Brunch / Bizim Tepe

Bizim Tepe, Tepe Majeur

29 EKİ PZT
-
30 EKİ SAL
3

11:00

Dom Roberto

Akbank Sanat

18:30

Aerial Dans

Akbank Sanat

20:30

Vesaire

Akbank Sanat

31 EKİ ÇAR
4

11:00

Pinokyo

Akbank Sanat

14:30

Çinden 6 Kısa Animasyon Film

Akbank Sanat

18:30

Yetişkinler İçin Dans Dersleri

Akbank Sanat

20:30

Büyülü Ağaç

Akbank Sanat

01 KAS PER
3

11:00

Soğuktan Korkmayan Tek Kuş

Akbank Sanat

14:30

Çinden 6 Kısa Animasyon Film

Akbank Sanat

20:30

Sirkülasyon Tarihi

Akbank Sanat

02 KAS CUM
2

11:00

Çöp Canavarı

Akbank Sanat

20:30

Sihirli Lamba

Akbank Sanat

03 KAS CMT
5

11:00

Bir Tabak Mondrian (6- 12 Yaş)

Akbank Sanat

12:30

Kandinsky Renk Dilimleri (6- 12 Yaş)

Akbank Sanat

15:30

Mini Mozaik Atölyesi (7 - 12 Yaş)

Akbank Sanat

17:00

Oyuncak Heykel Atölyesi (7 - 12 Yaş)

Akbank Sanat

20:30

Zamanın Oyunu

Akbank Sanat

04 KAS PAZ
-

Etkinliği takviminize ekleyin

E-Bülten'e üye olun