14. Akbank Kısa Film Festivali
Ödüllü Filmler Üniversitelerde

14. Akbank Kısa Film Festivali Ödüllü Filmler Üniversitelerde

Akbank Kısa Film Festivali’nin ödüllü filmleri, 2 Nisan - 17 Mayıs tarihleri arasında Edirne’den Van’a, Zonguldak’tan Elazığ’a 21 ilde toplam 40 üniversitede ücretsiz olarak gençlerle buluşacak. 

Orta Doğu Teknik Üniversitesi

2 Nisan 2018|14:00

Anadolu Üniversitesi

3 Nisan 2018|14:00

Ankara Üniversitesi (50. Yıl Yerleşkesi Teknokent Konferans Salonu)

4 Nisan 2018|15:30

Başkent Üniversitesi (Avni Akyol Konferans Salonu)

5 Nisan 2018|14:00

Bilkent Üniversitesi (FB - 309)

6 Nisan 2018|17:40

Trakya Üniversitesi (Türkan Sabancı Kültür Merkezi)

9 Nisan 2018|19:00

Namık Kemal Üniversitesi (Fen Edebiyat Fakültesi Konferans Salonu)

10 Nisan 2018|14:00

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (Troia Kültür Merkezi)

11 Nisan 2018|13:00

Balıkesir Üniversitesi (Necatibey Eğitim Fakültesi Konferans Salonu)

12 Nisan 2018|13:00

Manisa Celal Bayar Üniversitesi - Süleyman Demirel Kültür Merkezi

13 Nisan 2018|14:00

Kocaeli Üniversitesi (İletişim Fakültesi 3 Mayıs Amfisi)

16 Nisan 2018|13:00

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi

17 Nisan 2018|14:00

Fırat Üniversitesi (İletişim Fakültesi Radyo TV Sinema Bölümü Amfi-2)

17 Nisan 2018|14:00

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü (İYTE Gösteri Merkezi)

18 Nisan 2018|14:00

Batman Üniversitesi (Güzel Sanatlar Fakültesi - F - 5)

18 Nisan 2018|14:00

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü (İYTE Gösteri Merkezi)

18 Nisan 2018|17:00

Mersin Üniversitesi

19 Nisan 2018|13:00

Dokuz Eylül Üniversitesi (Güzel Sanatlar Fakültesi)

19 Nisan 2018|13:30

İzmir Ekonomi Üniversitesi

20 Nisan 2018|10:30

Kastamonu Üniversitesi (Ahmet Yesevi Konferans Salonu)

24 Nisan 2018|14:00

Abant İzzet Baysal Üniversitesi (İzzet Baysal Kültür Merkezi)

25 Nisan 2018|14:00

Çukurova Üniversitesi (İletişim Fakültesi Konferans Salonu)

26 Nisan 2018|09:30

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi (Şükran-Rauf Nasuhoğlu Kültür Merkezi Yeşil Salon)

26 Nisan 2018|12:30

Çukurova Üniversitesi (İletişim Fakültesi Konferans Salonu)

26 Nisan 2018|13:30

Bülent Ecevit Üniversitesi (Sezai Karakoç Kültür Merkezi)

26 Nisan 2018|14:00

Çukurova Üniversitesi (İletişim Fakültesi Konferans Salonu)

27 Nisan 2018|09:30

Çukurova Üniversitesi (İletişim Fakültesi Konferans Salonu)

27 Nisan 2018|13:30

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi

27 Nisan 2018|14:00

Üsküdar Üniversitesi (Nermin Tarhan Konferans Salonu)

27 Nisan 2018|15:00

Boğaziçi Üniversitesi (Mithat Alam Film Merkezi)

30 Nisan 2018|16:00

İstanbul Kültür Üniversitesi (Önder Öztunalı Konferans Salonu)

2 Mayıs 2018|12:30

Kayseri Erciyes Üniversitesi (Süleyman Çetinsaya İletişim Fakültesi Nurcan Çetinsaya Konferans Salonu)

2 Mayıs 2018|13:30

Kayseri Erciyes Üniversitesi (Süleyman Çetinsaya İletişim Fakültesi Nurcan Çetinsaya Konferans Salonu)

2 Mayıs 2018|17:30

Özyeğin Üniversitesi

3 Mayıs 2018|12:30

Beykent Üniversitesi (Ayazağa Yerleşkesi Konferans Salonu)

4 Mayıs 2018|13:00

Yeditepe Ünivertsitesi (İletişim Fakültesi)

7 Mayıs 2018|13:00

Doğuş Üniversitesi

8 Mayıs 2018|13:00

İstanbul Üniversitesi (İletişim Fakültesi)

8 Mayıs 2018|13:00

Maltepe Üniversitesi (İletişim Fakültesi)

9 Mayıs 2018|14:00

Kadir Has Üniversitesi (Cibali Kampüsü)

9 Mayıs 2018|14:00

Afyon Kocatepe Üniversitesi (İbrahim Küçükkurt Konferans Salonu)

13 Mayıs 2018|14:00

Sabancı Üniversitesi (Sinema Salonu)

14 Mayıs 2018|19:00

Aydın Doğan Oditoryumu (Galatasaray Üniversitesi)

15 Mayıs 2018|14:00

Marmara Üniversitesi (Güzel Sanatlar Fakültesi Konferans Salonu)

16 Mayıs 2018|14:00

Koç Üniversitesi (Öğrenci Merkezi - Salon 328)

17 Mayıs 2018|17:00

14. Akbank Kısa Film Festivali Ödüllü Filmler Üniversitelerde

2 Nisan - 17 Mayıs 2018

Bizi Takip Edin
TR EN
Etkinlikleri etiketlere göre filtreleyin
15 EKİ PZT
-
16 EKİ SAL
1

18:30

Aerial Dans

Akbank Sanat

17 EKİ ÇAR
3

18:30

Yetişkinler İçin Dans Dersleri

Akbank Sanat

19:00

Shinya Fukumori Trio

Akbank Sanat

21:30

The Comet Is Coming

Babylon

18 EKİ PER
6

10:30

Liselerde Caz Özel Şişli Terakki Lisesi

Özel Şişli Terakki Lisesi

14:00

Liselerde Caz Kadıköy Anadolu Lisesi

Kadıköy Anadolu Lisesi

18:30

Yetişkinler İçin Dans Dersleri

Akbank Sanat

20:30

Till Brönner “The Good Life"

Uniq Hall (Maslak)

21:00

Ozan Musluoğlu Quintet

The Badau

21:30

Josef Leimberg And The Astral Progressions Ensemble

Babylon

19 EKİ CUM
7

10:00

Liselerde Caz Saint Benoît Fransız Lisesi

Saint Benoit Fransız Lisesi

13:30

Liselerde Caz Galatasaray Lisesi

Galatasaray Lisesi

16:00

Liselerde Caz Sainte-Pulchérie Fransız Lisesi

Sainte-Pulchérie Fransız Lisesi

18:30

Yetişkinler İçin Dans Dersleri

Akbank Sanat

19:00

Rémi Panossian Trio

Akbank Sanat

20:30

Jehan Barbur feat. Fırat Tanış

Caddebostan Kültür Merkezi

21:30

Karl Hector & The Malcouns

Babylon

20 EKİ CMT
11

11:00

Bir Tabak Mondrian (6- 12 Yaş)

Akbank Sanat

12:30

Kandinsky Renk Dilimleri (6- 12 Yaş)

Akbank Sanat

15:00

Swing Kids / Çocuklar İçin Dans Atölyesi (Taksim)

Akbank Sanat

15:00

Kuzeye Gidenler

Soho House

15:30

Mini Mozaik Atölyesi (7 - 12 Yaş)

Akbank Sanat

17:00

Oyuncak Heykel Atölyesi (7 - 12 Yaş)

Akbank Sanat

18:00

Akşamüstü Caz: Sanat Deliorman & Uraz Kıvaner Duo

Akbank Sanat

18:00

Swing Jazz / Solo Caz Dans Atölyesi (Taksim)

Istanbul Lindy Hoppers' Stüdyo Harlem

19:00

Swing Jazz / Lindy Hop Dans Atölyesi (Taksim)

Istanbul Lindy Hoppers' Stüdyo Harlem

20:30

Mehmet Uluğ Gecesi: Aydın Esen Group & Can Kozlu

Babylon

20:30

Birsen Tezer Eastern Standards

Caddebostan Kültür Merkezi

21 EKİ PAZ
8

10:30

Cazlı Brunch / Moda Deniz Kulübü

Moda Deniz Kulübü

13:00

Erol Pekcan Anısına

Pera Palace

15:00

Swing Kids / Çocuklar İçin Dans Atölyesi (Kadıköy)

Istanbul Lindy Hoppers' Stüdyo Savoy

16:00

Jazz Tap Atölyesi

Istanbul Lindy Hoppers' Stüdyo Savoy

17:00

Swing Jazz / Solo Caz Dans Atölyesi (Kadıköy)

Istanbul Lindy Hoppers' Stüdyo Savoy

18:00

Avishai Cohen Quartet

Cemal Reşit Rey Konser Salonu

18:00

Swing Jazz / Lindy Hop Dans Atölyesi (Kadıköy)

Istanbul Lindy Hoppers' Stüdyo Savoy

20:30

The Bad Plus

Cemal Reşit Rey Konser Salonu

22 EKİ PZT
4

13:15

Liselerde Caz Özel Enka Lisesi

Özel Enka Lisesi

15:45

Liselerde Caz İstanbul Amerikan Robert Lisesi

İstanbul Amerikan Robert Lisesi

19:00

Koffi Kwahulé: Caz Müziği, Tiyatro İçin Bir İlham Kaynağı

Fransız Kültür Merkezi

20:30

Tarkovsky Quartet

Zorlu PSM, Drama Sahnesi

23 EKİ SAL
5

10:00

Liselerde Caz Özel Alman Lisesi

Özel Alman Lisesi

13:00

Liselerde Caz Avusturya Lisesi

Avusturya Lisesi

18:30

Aerial Dans

Akbank Sanat

21:00

Jamie Cullum

Volkswagen Arena

21:30

Nubya Garcia

Babylon

24 EKİ ÇAR
5

17:00

Avrupa Caz Tarihi

Gabbro Swissotel

18:30

Yetişkinler İçin Dans Dersleri

Akbank Sanat

19:00

Konstrukt

Akbank Sanat

20:00

Woody Black 4

Summart Sanat Merkezi

21:30

Omer Avital Qantar

Babylon

25 EKİ PER
4

18:30

Yetişkinler İçin Dans Dersleri

Akbank Sanat

19:00

Can Çankaya & Kağan Yıldız

Akbank Sanat

21:00

Ceyl'an Ertem - Akustik

Moda Sahnesi

21:30

Ezra Collective

Babylon

26 EKİ CUM
4

18:30

Yetişkinler İçin Dans Dersleri

Akbank Sanat

21:30

Bixiga 70

Babylon

22:00

Islandman & Guests

Moda Sahnesi

22:30

Caloé

Nardis

27 EKİ CMT
8

Çocuklar İçin Yaratıcı Dans Dersleri

Akbank Sanat

11:00

Kendi Çantamı Tasarlıyorum (6-14 Yaş)

Akbank Sanat

13:00

Rengarenk Kupalar (6-14 Yaş)

Akbank Sanat

14:30

Aerial Dans

Akbank Sanat

15:30

Eller Kollar Artık Hepsi Heykeller (9-12 Yaş)

Akbank Sanat

17:00

Tai Chi ChuanEce Dündar Alp

Akbank Sanat

17:00

Ailece Mozaik

Akbank Sanat

18:00

Akşamüstü Caz: Newpel

Gabbro Swissotel

28 EKİ PAZ
1

10:30

Cazlı Brunch / Bizim Tepe

Bizim Tepe, Tepe Majeur

29 EKİ PZT
-
30 EKİ SAL
3

11:00

Dom Roberto

Akbank Sanat

18:30

Aerial Dans

Akbank Sanat

20:30

Vesaire

Akbank Sanat

31 EKİ ÇAR
4

11:00

Pinokyo

Akbank Sanat

14:30

Çinden 6 Kısa Animasyon Film

Akbank Sanat

18:30

Yetişkinler İçin Dans Dersleri

Akbank Sanat

20:30

Büyülü Ağaç

Akbank Sanat

01 KAS PER
3

11:00

Soğuktan Korkmayan Tek Kuş

Akbank Sanat

14:30

Çinden 6 Kısa Animasyon Film

Akbank Sanat

20:30

Sirkülasyon Tarihi

Akbank Sanat

02 KAS CUM
2

11:00

Çöp Canavarı

Akbank Sanat

20:30

Sihirli Lamba

Akbank Sanat

03 KAS CMT
5

11:00

Bir Tabak Mondrian (6- 12 Yaş)

Akbank Sanat

12:30

Kandinsky Renk Dilimleri (6- 12 Yaş)

Akbank Sanat

15:30

Mini Mozaik Atölyesi (7 - 12 Yaş)

Akbank Sanat

17:00

Oyuncak Heykel Atölyesi (7 - 12 Yaş)

Akbank Sanat

20:30

Zamanın Oyunu

Akbank Sanat

04 KAS PAZ
-

Etkinliği takviminize ekleyin

E-Bülten'e üye olun