Konser

Eylül Ergül Trio

Konser
Eylül Ergül Trio

Eylül Ergül:

2008 yılında Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı'na kabul edilen Eylül Ergül, 2008 yılında Doç.Dr.Diler Argat'ın öğrencisi oldu. 2011 yılında Menekşe Akar öğrencisi olarak çalışmalarına devam etti. Alexander Tenaglia, Krassimir Taskov, Marylene Mouquet, Başar Can Kıvrak, Gökhan Aybulus, Muhiddin Durruoğlu ve Hüseyin Sermet gibi seçkin piyanistlerin ustalık sınıflarına katıldı ve sertifika aldı. Nisan 2014'te genç yetenekler yarışmasını kazanarak Eskişehir Devlet Senfoni Orkestrası ile solist G.Gershwin’in “Rhapsody in Blue” eserini seslendirdi. 2014 yılında 15. Uluslararası Antalya Piyano Festivali'nde "Genç Yetenekler" konserinde solist olarak yer aldı. 2015 yılında Sanem Berkalp ile çalışmalarına devam etti ve liseden mezun oldu. Lisansın ilk döneminde çalışmalarına caz alanında devam etmek isteyen Eylül Ergül 2017 yılında Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nın Caz Ana sanat Dalına caz piyano öğrencisi olarak devam etti. Eylül Ergül, Caz piyano çalışmalarının paralelinde vokal çalışmalarına da başladı ve halen piyanist ve vokalist olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Serdar Barçın:

Serdar Barçın, 1977 yılında İzmir'de doğdu. 1991 yılında konservatuvar flüt bölümüne girdi. 2000 yılında Hacettepe Üniversitesi Ankara Konservatuvarı "Flüt " bölümünden sınıf atlayarak mezun oldu. Okul yıllarında jazz ve popüler müziğe olan ilgisiyle alto saksafon çalmaya başladı. Bu dönemde Kamil Erdem ile jazz projelerinde yer aldı. İstanbul'a yerleştikten sonra stüdyo müzisyenliği ve projelerde çalmaya devam etti. 2007 yılının ekim ayında Sertab Erener ve Demir Demirkan projesi olan 'Painting on the Water' albümünde yer aldı. Albüm Los Angeles, Hollywood C.A.'da kayıt edildi, projede çalan müzisyenler: Al Di Meola, Alan Pasqua, Demir Demirkan, Dave Weckl, Kai Eckhkardt, Mike Stern, Serdar Barçın, Sertab Erener, Tuluğ Tırpan' dir. 

2010 yılının Kasim ayında A.K. Müzik şirketinden 'Barbun' adlı caz albümünü çıkardı, 2011 yılında Uluslararasi İstanbul Jazz Festivali'nde bu albümü çaldı, featuring olarak büyük trompet ustası İbrahim Maalouf'u; grubu ile ağırladı. Maalouf’un Diasporas adlı albümünde bulundu (they don’t care about us), Barçın halen Trt Caz orkestrasındaki görevine devam etmekte olup çeşitli proje ve gruplar ile sahne almakta ve stüdyo çalışmalarına devam etmektedir.

Ozan Musluoğlu:

2000 yılında Bilgi Üniversitesi Müzik bölümüne burslu olarak girdi. 2001 yılında kontrbas eğitimine Volkan Hürsever, James Lewis, Kürşat And  nezaretinde devam etti. Marc Johnson, David Friesen, Dominique Lemerle, Robert Balzar ve Dwayne Burno gibi ünlü kontrbasçılarla workshoplar yaptı.  Rec Jazz etiketi ile 2009 yılında ilk albümü "Coincidence"ı çıkardı. 2011 yılında ikinci albümü "40th Day"i Equinox Music etiketiyle çıkardı. Yine bestelerden oluşan bu albümde trompette Jeremy Pelt, tenor saksofonda JD Allen, piyanoda Danny Grissett ve davulda Darrell Green yer aldı. 2012 yılında üçüncü albümü "My Best Friends Are Pianists"i Türkiye'nin yetiştirdiği en önemli 12 caz piyanistiyle birlikte yaptı ve yine Equinox Music etiketi ile çıkardı.

27 Mayıs 2021 Perşembe

Akbank Sanat Youtube

Tüm Program
Bizi Takip Edin
TR EN
Etkinlikleri etiketlere göre filtreleyin
05 NİS PZT
-
06 NİS SAL
-
07 NİS ÇAR
-
08 NİS PER
2

Çevirimiçi Etkinlik III- “Jung ve Sinema"

Akbank Sanat Youtube

18:00

Seminer Stratejik Planlama ve Proje Geliştirme I - Mahir Namur

zoom

09 NİS CUM
-
10 NİS CMT
-
11 NİS PAZ
-
12 NİS PZT
-
13 NİS SAL
-
14 NİS ÇAR
-
15 NİS PER
2

18:00

Konser Bilge Günaydın Trio

Akbank Sanat Youtube

18:00

Seminer Stratejik Planlama ve Proje Geliştirme II - Mahir Namur

zoom

16 NİS CUM
-
17 NİS CMT
-
18 NİS PAZ
1

17:00

Çevirimiçi Etkinlik Sanatın Çocuk Gelişimine Katkısı Üzerine Ailelerle Sohbetler

zoom

19 NİS PZT
1

18:00

Seminer Sürdürülebilirlik ve Kültür Sanat - Özlem Ece

zoom

20 NİS SAL
-
21 NİS ÇAR
-
22 NİS PER
-
23 NİS CUM
-
24 NİS CMT
-
25 NİS PAZ
-

Etkinliği takviminize ekleyin

E-Bülten'e üye olun