Aramanıza etiket ekleyin
Film Panel: “Oyuncunun Hikayesi”
Film Elephant Man / Fil Adam (1980)
26 Ocak 2024 - Psikesinema – Psikeart’ın düzenlediği bu gösterim ve söyleşi programı kapsamında gerçekleşecek buluşmalar, yaratıcı süreci kapsayan ve içinde tiyatro, oyunculuk mesleği olan filmlerle veya doğrudan tiyatro oyunlarından uyarlanmış filmleri konu ediniyor.
Film Amarcord (1973)
19 Ocak 2024 - Psikesinema – Psikeart’ın düzenlediği bu gösterim ve söyleşi programı kapsamında gerçekleşecek buluşmalar, yaratıcı süreci kapsayan ve içinde tiyatro, oyunculuk mesleği olan filmlerle veya doğrudan tiyatro oyunlarından uyarlanmış filmleri konu ediniyor.
Film Öldüren Şüphe / Charade (1963)
12 Ocak 2024 - Psikesinema – Psikeart’ın düzenlediği bu gösterim ve söyleşi programı kapsamında gerçekleşecek buluşmalar, yaratıcı süreci kapsayan ve içinde tiyatro, oyunculuk mesleği olan filmlerle veya doğrudan tiyatro oyunlarından uyarlanmış filmleri konu ediniyor.
Film To be or not to be / Olmak ya da Olmamak (1942)
5 Ocak 2024 - Psikesinema – Psikeart’ın düzenlediği bu gösterim ve söyleşi programı kapsamında gerçekleşecek buluşmalar, yaratıcı süreci kapsayan ve içinde tiyatro, oyunculuk mesleği olan filmlerle veya doğrudan tiyatro oyunlarından uyarlanmış filmleri konu ediniyor.
14:00
Film 20. Akbank Kısa Film Festivali’nin Ödüllü Filmleri Üniversitelerde
Orta Doğu Teknik Üniversitesi
13:30
Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi
Başkent Üniversitesi
19:00
Film Yükseklerde ve Derinlerde
Akbank Sanat
Fırat Üniversitesi
18:00
Bilkent Üniversitesi
11:00
Anadolu Üniversitesi
Söyleşi Koray Birand'ın Gözünden Oyun Teknolojilerinin Sanatsal Kullanımı
Seminer 1 Duvar 10 Nesne 100 Hikaye
Çevirimiçi Platform – Zoom
Konser Nehir Özzengin "Klasikten Caza”
10:00
Seminer Sanat, Çocuklar ve Yaratıcılık Üzerine Farklı bir Bakış (Gaziantep - 1. Grup)
İslahiye Fen Lisesi "Güzel Yarınlar Hareketi Tırı”
11:30
Çocuk Ne Olacağım Ben
12:00
Çocuk Sanat Buluşturur: Karışık Medya Kolaj (5-8 yaş)
Çocuk Sanat Şekillendirir: Heykel Bahçesi (7-12 yaş)
Seminer Sanat, Çocuklar ve Yaratıcılık Üzerine Farklı bir Bakış (Gaziantep - 2. Grup)
15:00
Atölye Duygusal Oyun Tasarımı: Anlamlı Tercihlerle Çıkılan Duygusal Yolculuklar
Atölye Michael Chekhov Oyunculuk Tekniği
Seminer Sanat Koleksiyonerliği ve Varlık Yönetimi: Gelişimi ve Yeni Akımlar
20:00
Seminer Sanat, Çocuklar ve Yaratıcılık Üzerine Farklı bir Bakış
13:00
Okan Üniversitesi
Film Hava Tükeniyor
20:30
Dans Rüzgarın Savurdukları
15:30
Bitlis Eren Üniversitesi
16:00
Mersin Üniversitesi
Seminer Monument Valley ve Florence Oyunları Tasarımı
Seminer Farklı Yerlerde Alanını Korumak
18:30
Seminer Teknoloji Felsefesi Sorunları: İnsan ve Makine Etkileşimi
Sabancı Üniversitesi
Işık Üniversitesi
Atölye Değişim İçin Oyunlar ve XR Teknolojileri
Çocuk Renkler ve Hayaller Atölyesi: Çanta Boyama (6 - 10 yaş)
Çocuk Renkler ve Hayaller Atölyesi: Kupa Boyama (6 - 10 yaş)
Atölye Oyun Tasarımına Kutu Oyunları Üzerinden Uygulamalı Bir Bakış
Atölye Meyerhold Ve Biomekanik
Medipol Üniversitesi
Galatasaray Üniversitesi
19:30
İnönü Üniversitesi
Yeditepe Üniversitesi
Beykent Üniversitesi
Film Toldi - Film Gösterimi ve Söyleşi
İstanbul Üniversitesi
16:30
Atölye Nesneler, İhtiyaçlar ve Hileler (Yetişkin Atölyesi)
Marmara Üniversitesi
17:00
Koç Üniversitesi
14:30
Kadir Has Üniversitesi
Çocuk Gördüğüm İstanbul Atölyesi (7 - 12 yaş)
Çocuk Mahallem İstanbul Atölyesi (8 - 13 yaş)
Atölye Anlatıda Fiziksel Olan
Çocuk Desenler ve Tekrarlar Atölyesi: Mozaik (9 - 14 yaş)
Etkinliği takviminize ekleyin
E-Bülten'e üye olun