Yinon Muallem Quartet (Konser)
Akbank Sanat
28 Ocak 2020|20:00
Akbank Caz 30. Yıl Konserleri Emin Fındıkoğlu +12 (Konser)
Sainte-Pulchérie Fransız Lisesi
18 Şubat 2020|20:30
Akbank Caz 30. Yıl Konserleri Kari Ikonen Trio (Konser)
26 Şubat 2020|20:00
“Yekta Kopan ile Akbank Caz 30. Yıl Söyleşileri: Dün, Bugün, Yarın” (Söyleşi)
Soho House
14 Mart 2020|16:00
Berke Can Özcan (Konser)
Akbank Sanat Instagram
20 Mart 2020|19:30
Yıl Boyu Caz: Anıl Şallıel ve Konukları “166 Days” (Konser)
Babylon
24 Mart 2020|21:30
Çağrı Sertel (Konser)
1 Nisan 2020|19:00
Barış Demirel & Efe Demiral (Konser)
3 Nisan 2020|19:00
Alp Ersönmez (Konser)
10 Nisan 2020|19:00
Ece Göksu & Can Çankaya (Konser)
17 Nisan 2020|19:00
30. Akbank Caz Festivali
14:00
Film 20. Akbank Kısa Film Festivali’nin Ödüllü Filmleri Üniversitelerde
Pamukkale Üniversitesi
18:00
Seminer Sanat Yönetiminde Güncel Durum
Çevirimiçi Platform – Zoom
13:00
Dokuz Eylül Üniversitesi
İzmir Ekonomi Üniversitesi
İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü
10:00
Ege Üniversitesi
Söyleşi Gelenekselden Oyuna: Murat Palta Sanatında Oyun Kavramı
11:30
Çocuk Ne Olacağım Ben
12:00
Çocuk Renkler ve Hayaller Atölyesi: T-shirt Boyama (7 - 11 yaş)
13:30
Çocuk Renkler ve Hayaller Atölyesi: Kupa Boyama (6 - 10 yaş)
15:00
Çocuk Desenler ve Tekrarlar Atölyesi: Op Art (9 - 14 yaş)
Atölye Selçuk Yöntem ile Sahne ve Kamera Oyunculuğu Üzerine
16:30
Çocuk Geri Dönüştürülmüş Kâğıtlar İle Kartpostal Yapımı (8 - 13 yaş)
Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi
20:00
Seminer Sanat, Çocuklar ve Yaratıcılık Üzerine Farklı bir Bakış
Sakarya Üniversitesi
Atölye Nesneler, İhtiyaçlar ve Hileler (Yetişkin Atölyesi)
18:30
Seminer Anksiyete
Kocaeli Üniversitesi
Seminer Müze Projesi: Mimar-Küratör-Sergi Tasarımcısı İş Birliği
Seminer Tanınma Krizi: Duygusal Kapitalizmin Patolojileri
19:00
Söyleşi Elektronik Dünyada Caz İzleri
Seminer Ra Atlas: Yeni Bir Başlangıç
Trakya Üniversitesi
Çocuk Sanat Dengeler: Geometrik Desenler (5-8 yaş)
Çocuk Sanat Yansıtır: Renkli Duygular (7-12 yaş)
14:30
Film Uluslararası Dans Filmleri Seçkisi (14:30 - 16:00 Seansı)
15:30
Çocuk Sanat Işıldar: Işıklar ve Gölgeler (7-12 Yaş)
17:00
Çocuk Sanat Sürükler: İzlerin Peşinde (7-12 yaş)
Film Uluslararası Dans Filmleri Seçkisi (17:00 - 18:30 Seansı)
19:30
Film Uluslararası Dans Filmleri Seçkisi (19:30 - 21:00 Seansı)
Kastamonu Üniversitesi
20:30
Dans Kaygılar Sahnesi
Alan Kadıköy
Çankırı Karatekin Üniversitesi
17:15
Gaziantep Üniversitesi
Seminer Oynuyorum, O Halde Varım!: Oyunlarda Estetik ve Retorik
Düzce Üniversitesi
Söyleşi Bağımsız Oyunlarda Sanat Yönetmenliği
Seminer Bienal Yapmak / Modeller, Kurumlar, Paydaşlar
11:00
Çukurova Üniversitesi
Abant İzzet Baysal Üniversitesi
Atölye Kimliğinizden Yararlanarak Benzersiz Oyunlar Oluşturmak: Kavram Oluşturma İçin Bir Gezi
Atölye İllüstrasyon ile Oynamak
Atölye Stanislavski Sistemi Ve Fiziksel Eylem Yöntemi
Aramanıza etiket ekleyin
Etkinliği takviminize ekleyin
E-Bülten'e üye olun