Baskı sırası çocuklarda! Akbank Sanat Çağdaş Sanat Atölyesi’ndeki özgün baskı/baskı resim altyapısını kullanarak, çocuklara profesyonel bir özgün baskı/baskı resim atölyesinde çalışma imkanı vermiş olacağız. Hem özgün baskı/baskı resim için kullanılan malzemeleri tanıyacaklar hem de onları kullanarak yaratıcı bir linol baskı çalışması yapabilecekler.
Katılımcı sayısı 12 kişiyle sınırlıdır.
Akbank Sanat
14 Ekim 2017|17:00
16 Aralık 2017|15:00
6 Ocak 2018|17:00
31 Mart 2018|17:00
9 Haziran 2018|17:15
6 Ekim 2018|17:00
22 Aralık 2018|17:15
26 Ocak 2019|17:15
23 Şubat 2019|17:15
30 Mart 2019|17:30
6 Temmuz 2019|17:30
20 Temmuz 2019|16:45
12 Ekim 2019|16:00
15 Şubat 2020|11:00
22 Aralık 2018 Cumartesi 17:15
14:00
Film 20. Akbank Kısa Film Festivali’nin Ödüllü Filmleri Üniversitelerde
Pamukkale Üniversitesi
18:00
Seminer Sanat Yönetiminde Güncel Durum
Çevirimiçi Platform – Zoom
13:00
Dokuz Eylül Üniversitesi
İzmir Ekonomi Üniversitesi
İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü
10:00
Ege Üniversitesi
Söyleşi Gelenekselden Oyuna: Murat Palta Sanatında Oyun Kavramı
11:30
Çocuk Ne Olacağım Ben
12:00
Çocuk Renkler ve Hayaller Atölyesi: T-shirt Boyama (7 - 11 yaş)
13:30
Çocuk Renkler ve Hayaller Atölyesi: Kupa Boyama (6 - 10 yaş)
15:00
Çocuk Desenler ve Tekrarlar Atölyesi: Op Art (9 - 14 yaş)
Atölye Selçuk Yöntem ile Sahne ve Kamera Oyunculuğu Üzerine
16:30
Çocuk Geri Dönüştürülmüş Kâğıtlar İle Kartpostal Yapımı (8 - 13 yaş)
Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi
20:00
Seminer Sanat, Çocuklar ve Yaratıcılık Üzerine Farklı bir Bakış
Sakarya Üniversitesi
Atölye Nesneler, İhtiyaçlar ve Hileler (Yetişkin Atölyesi)
18:30
Seminer Anksiyete
Kocaeli Üniversitesi
Seminer Müze Projesi: Mimar-Küratör-Sergi Tasarımcısı İş Birliği
Seminer Tanınma Krizi: Duygusal Kapitalizmin Patolojileri
19:00
Söyleşi Elektronik Dünyada Caz İzleri
Seminer Ra Atlas: Yeni Bir Başlangıç
Trakya Üniversitesi
Çocuk Sanat Dengeler: Geometrik Desenler (5-8 yaş)
Çocuk Sanat Yansıtır: Renkli Duygular (7-12 yaş)
14:30
Film Uluslararası Dans Filmleri Seçkisi (14:30 - 16:00 Seansı)
15:30
Çocuk Sanat Işıldar: Işıklar ve Gölgeler (7-12 Yaş)
17:00
Çocuk Sanat Sürükler: İzlerin Peşinde (7-12 yaş)
Film Uluslararası Dans Filmleri Seçkisi (17:00 - 18:30 Seansı)
19:30
Film Uluslararası Dans Filmleri Seçkisi (19:30 - 21:00 Seansı)
Kastamonu Üniversitesi
20:30
Dans Kaygılar Sahnesi
Alan Kadıköy
Çankırı Karatekin Üniversitesi
17:15
Gaziantep Üniversitesi
Seminer Oynuyorum, O Halde Varım!: Oyunlarda Estetik ve Retorik
Düzce Üniversitesi
Söyleşi Bağımsız Oyunlarda Sanat Yönetmenliği
Seminer Bienal Yapmak / Modeller, Kurumlar, Paydaşlar
11:00
Çukurova Üniversitesi
Abant İzzet Baysal Üniversitesi
Atölye Kimliğinizden Yararlanarak Benzersiz Oyunlar Oluşturmak: Kavram Oluşturma İçin Bir Gezi
Atölye İllüstrasyon ile Oynamak
Atölye Stanislavski Sistemi Ve Fiziksel Eylem Yöntemi
Aramanıza etiket ekleyin
Etkinliği takviminize ekleyin
Kayıt Formu
Mailinize gelen onay kodunu yazın
Onaylama için kalan süre: 0:00
Süreniz doldu. Yeni bir onay kodu almak için tıklayın.
E-Bülten'e üye olun