Dans

NEFES - İÜ Devlet Konservatuvarı Bale Anasanat Dalı 10. Sınıf Öğrencileri

Dans
NEFES - İÜ Devlet Konservatuvarı Bale Anasanat Dalı 10. Sınıf Öğrencileri

Uzun bir aradan sonra hep birlikte dans ile nefes alalım istedik. Pandemi koşullarında çok büyük bir özveriyle çalışmalarını sürdüren İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Bale Anasanat Dalı 10. Sınıf öğrencilerimiz ve ailelerinin bu zorlu süreçte göstermiş olduğu destek, gayret ve hassasiyetin bir sonucu olarak Kadıköy Süreyya Opera Sahnesi'nde “Nefes” adlı performans programını Akbank Sanat’ın desteği ile gerçekleştirme imkânı bulduk.   

Geleceğin dansçıları olacak kıymetli öğrencilerimizin nefeslerine izleyici olarak ortak olmanızdan memnuniyet duyacağız. Dansın evrensel boyutta anlaşılarak yaygınlaşması ve kültürümüzün bir parçası haline gelmesi geleceğe umutla bakmak isteyen herkese iyi gelecektir. 

Projenin hayata geçmesinde bizden desteklerini esirgemeyen Akbank Sanat Yönetimine, Program Koordinatörü Sayın Çağla Demiralp’e, İstanbul Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü ve Kadıköy Belediyesi Süreyya Operası’na teşekkürlerimizle.

İyi seyirler dileriz.

Programı Hazırlayanlar: 

Ayfer Zeren, İstanbul Devlet Opera ve Balesi, İÜ Devlet Konservatuvarı Bale Anasanat Dalı

Sernaz Demirel, YTÜ Sanat ve Tasarım Fakültesi Müzik ve Sahne Sanatları Bölümü Dans Anasanat Dalı, İÜ Devlet Konservatuvarı Bale Anasanat Dalı

Tan Temel, YTÜ Sanat ve Tasarım Fakültesi Müzik ve Sahne Sanatları Bölümü Dans Anasanat Dalı, İÜ Devlet Konservatuvarı Bale Anasanat Dalı 

Teşekkürler

İstanbul Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü

Kadıköy Belediyesi Süreyya Operası

Oral Yazıcı, İÜ Devlet Konservatuvarı Bale Anasanat Dalı Başkanı

Çağla Demiralp, Akbank Sanat Program Koordinatörü

Serkan Yıldırım, Yönetmen & Kurgu

YTÜ Sanat ve Tasarım Fakültesi Müzik ve Sahne Sanatları Bölümü Dans Anasanat Dalı

İÜ Devlet Konservatuvarı 10. Sınıf öğrenci velileri

TORK Dans Topluluğu

Bizi Takip Edin
TR EN
Etkinlikleri etiketlere göre filtreleyin
26 EYL PZT
-
27 EYL SAL
1

19:00

Konser Emma Rawicz

Akbank Sanat

28 EYL ÇAR
3

19:00

Konser Dans Dans

Akbank Sanat

20:00

Konser Sedef Erçetin Quartet

Yeldeğirmeni Sanat Merkezi

22:00

Konser Burhan Öçal & Istanbul Jazz Ensemble

Dada Salon Kabarett

29 EYL PER
2

19:00

Konser Júlio Resende Fado Jazz Ensemble

Akbank Sanat

21:30

Konser Wonju Lee Quintet

Nardis Jazz Club

30 EYL CUM
4

18:30

Konser Sercan Debelec Quintet

CoBAC Workspace Terrace Garden

19:00

Konser Eda AND “Istanbulisation”

Akbank Sanat

21:30

Konser Aga B

Babylon

21:30

Konser Dilek Sert Erdoğan “Zamansız Şarkılar”

Gregor by The Badau

01 EKİ CMT
6

11:00

Atölye Atölye: Şehir Bize Ne Söyler?Çılgın bir İstanbul’un Ritmi Orkestrası

Akbank Sanat

15:00

Söyleşi Söyleşi: Yeni Medya Çağında Görsel ve İşitsel Deneyimler

HOOD Base

17:00

Konser Nihal Saruhanlı feat. Barış Demirel

HOOD Base

18:00

Konser “Maffy’nin Cazı”: Maffy Falay Tribute Band

Akbank Sanat

18:30

Konser Rana Bulut & Efe Erdem

Alan Kadıköy Amfi Tiyatro

20:30

Konser Çağıl Kaya “Kaygılar Sahnesi”

Alan Kadıköy

02 EKİ PAZ
4

11:00

Konser Can Tutuğ

YENİKÖY PANAYİA RUM ORTODOKS KİLİSESİ AVLUSU

15:00

Söyleşi Dinleme Kulübü "Şehrin sokaklarında yürürken dinleyeceğin bir parça"

POSTANE İSTANBUL

18:00

Konser Kamucan Yalçın Duo

POSTANE İSTANBUL

19:00

Konser Fatih Erkoç Jazz Project

Bizim Tepe, Tepe Majeur

03 EKİ PZT
-
04 EKİ SAL
3

19:00

Konser HÜM

Akbank Sanat

21:00

Konser İmer Demirer Quartet feat. Ayşe Gencer & Sibel Köse

The Badau Akasya

21:30

Konser Mehmet Uluğ Gecesi: Volkan Öktem #7

Babylon

05 EKİ ÇAR
2

21:30

Konser Ofer Mizrahi Trio

Babylon

22:00

Konser Efe Demiral Trio feat. Eren Turgut & Mert Can Bilgin "Kolaj"

Bova

06 EKİ PER
2

20:30

Konser Abdullah Ibrahim (Solo Piyano)

İstanbul Atatürk Kültür Merkezi

21:30

Konser Portico Quartet

Babylon

07 EKİ CUM
3

18:30

Seminer Sanat, Çocuklar ve Yaratıcılık Üzerine Farklı bir Bakış

Akbank Sanat

20:30

Konser Gonzalo Rubalcaba & Aymée Nuviola

Zorlu PSM, Turkcell Platinum Sahnesi

21:30

Konser Tenderlonious

Babylon

08 EKİ CMT
6

11:00

Atölye Atölye: Şehir Bize Ne Söyler?Çılgın bir İstanbul’un Sıra Dışı Sesleri Orkestrası

İstanbul Oyuncak Müzesi

15:00

Söyleşi Söyleşi: ​​Zamanın unuttuğu isimler

DECOLLAGE ART SPACE

18:30

Seminer Sanat, Çocuklar ve Yaratıcılık Üzerine Farklı bir Bakış

Akbank Sanat

20:00

Söyleşi Dur! Dinle!: Japonya'da Caz ve Jazzu Kissa

OUTRO RECORD STORE

20:30

Konser RAVI COLTRANE Cosmic Music

Zorlu PSM, Turkcell Platinum Sahnesi

21:30

Konser Emma-Jean Thackray

Babylon

09 EKİ PAZ
2

15:00

Söyleşi Söyleşi: Antik Çağda Kadın ve Müzik

Zuhal Müzik Kanyon

20:30

Konser Oded Tzur Quartet

Zorlu PSM, Turkcell Platinum Sahnesi

10 EKİ PZT
-
11 EKİ SAL
-
12 EKİ ÇAR
-
13 EKİ PER
-
14 EKİ CUM
1

18:30

Seminer Sanat, Çocuklar ve Yaratıcılık Üzerine Farklı bir Bakış

Akbank Sanat

15 EKİ CMT
2

Çevirimiçi Etkinlik Beyoğlu ve Levantenler - Rinaldo Marmara

Akbank Sanat

18:30

Seminer Sanat, Çocuklar ve Yaratıcılık Üzerine Farklı bir Bakış

Akbank Sanat

16 EKİ PAZ
-

Etkinliği takviminize ekleyin

E-Bülten'e üye olun