Seminer

Sergi Planlama: Risk Yönetimi,
Ürün Geliştirme ve Eser Sigortalama

Seminer
Sergi Planlama: Risk Yönetimi, Ürün Geliştirme ve Eser Sigortalama

Seminer: Sergi Planlama: Risk Yönetimi Ürün Geliştirme ve Eser Sigortalama
Konuşmacı: Erdem Altın
Seminere Dair: 1991 yılında ilk defa NART Yönetimi tarafından Kanuni Sultan Süleyman Hazinesi ile İslam eserleri dünyanın önemli kültür merkezlerindeki yolculuğuna All Risk Sanat Sigortası ile çıkması ile Türkiye'de sigorta bilincinin yerleştirilmesinde ilk adım atıldı. Geçmişte sanat eserleri yangın ve ek teminatlar kapsamında sınırlı kalırken bugün sanat eserlerine özel All Risk teminatı uygulanmakta. Günümüze kadar olan süreçte lider Sanat Sigortası Broker'i olarak NART, bugün kişisel ve kurumsal sanat koleksiyonlarının korunmasında kilit rol oynamakta, sanat galerileri, müzeler ve sergiler için dünya standardında sigorta çözümleri yaratmaktadır. Kıta Avrupası, Londra ve Kuzey Amerika'daki partner ağıyla NART Sigorta ve Reasürans Brokerliği; özel koleksiyonerler, galeriler ve sergiler için tasarlanmış sanat eserlerine özel sigorta ürünüyle tablolar, antika eşyalar, tarihi eserler, klasik otomobiller ve mücevherleri 500 milyon Euro'ya kadar teminat altına alabiliyor. Bu kapsamda konunun profesyonelleri için ihtiyaç olan teminatları tasarlayan NART, risk yönetimi, sigorta süreçleri, nakliyat, tarafların sorumlulukları ve hasar yönetimi gibi detayları sergiler açısından ele alarak sektör profesyonelleriyle bir araya geliyor.

Konuşmacı Hakkında: İstanbul Üniversitesi Ekonomi Bölümü mezunu olan Erdem Altın, NART Sigorta and Reasürans Brokerliği A.Ş'de Hayat Dışı Kurumsal Çözümler alanında 15 yıl profesyonel iş tecrubesine sahip olup İcra Kurulu Üyesi görevinde bulunmaktadır. Altın özellikle kredi Sigortaları, Yönetici Sorumluluk sigortalarında uzman olup Elementer sigortalar, Ürün Sorumluluk, Finansal Risk ve Sanat Sigortalarının pazarlama ve satışını yönetmektedir.  

Tek seminer ücreti 100 TL. olup, katılımcı sayısı 20 kişi ile sınırlıdır.
Tek seminere katılım için biletler etkinlikten bir gün öncesine kadar Açık Diyalog Istanbul hesabına ya da etkinlik günü yalnızca mekan gişelerinden nakit ödeme yapılarak temin edilebilir. Detaylı bilgi için: apply@curatingcontemporaryart.org

Bizi Takip Edin
TR EN
Etkinlikleri etiketlere göre filtreleyin
03 AĞU PZT
-
04 AĞU SAL
-
05 AĞU ÇAR
-
06 AĞU PER
-
07 AĞU CUM
-
08 AĞU CMT
-
09 AĞU PAZ
-
10 AĞU PZT
-
11 AĞU SAL
-
12 AĞU ÇAR
-
13 AĞU PER
-
14 AĞU CUM
-
15 AĞU CMT
-
16 AĞU PAZ
-
17 AĞU PZT
-
18 AĞU SAL
-
19 AĞU ÇAR
-
20 AĞU PER
-
21 AĞU CUM
-
22 AĞU CMT
-
23 AĞU PAZ
-

Siz evde kalın, ama sanatsız kalmayın diye,
sanatın her hali Akbank Sanat’ın dijital kanallarında.

Akbank Sanat Ağustos ayı boyunca geçici olarak kapalı olacaktır.

Etkinliği takviminize ekleyin

E-Bülten'e üye olun