Seminer

Sergi Planlama: Risk Yönetimi ve Eser Sigortalama - Erdem Altın

Seminer
Sergi Planlama: Risk Yönetimi ve Eser Sigortalama - Erdem Altın

Konuşmacı: Erdem Altın 

1991 yılında ilk defa NART Yönetimi tarafından Kanuni Sultan Süleyman Hazinesi ile İslam eserleri dünyanın önemli kültür merkezlerindeki yolculuğuna All Risk Sanat Sigortası ile çıkması ile Türkiye’de sigorta bilincinin yerleştirilmesinde ilk adım atıldı. Geçmişte sanat eserleri yangın ve ek teminatlar kapsamında sınırlı kalırken bugün sanat eserlerine özel All Risk teminatı uygulanmakta. Günümüze kadar olan süreçte lider Sanat Sigortası Broker’i olarak NART, bugün kişisel ve kurumsal sanat koleksiyonlarının korunmasında kilit rol oynamakta, sanat galerileri, müzeler ve sergiler için dünya standardında sigorta çözümleri yaratmaktadır. Kıta Avrupası, Londra ve Kuzey Amerika’daki partner ağıyla NART Sigorta ve Reasürans Brokerliği; özel koleksiyonerler, galeriler ve sergiler için tasarlanmış sanat eserlerine özel sigorta ürünüyle tablolar, antika eşyalar, tarihi eserler, klasik otomobiller ve mücevherleri 500 milyon Euro’ya kadar teminat altına alabiliyor. Bu kapsamda konunun profesyonelleri için ihtiyaç olan teminatları tasarlayan NART, risk yönetimi, sigorta süreçleri, nakliyat, tarafların sorumlulukları ve hasar yönetimi gibi detayları sergiler açısından ele alarak sektör profesyonelleriyle bir araya geliyor.  

Tek seminere katılım 20 kişi ile sınırlıdır. Tek seminere katılım şartlarını öğrenmek için: apply@curatingcontemporaryart.org

Konuşmacı Hakkında:

İstanbul Üniversitesi Ekonomi Bölümü mezunu olan Erdem Altın, NART Sigorta and Reasürans Brokerliği A.Ş’de Hayat Dışı Kurumsal Çözümler alanında 15 yıl profesyonel iş tecrubesine sahip olup İcra Kurulu Üyesi görevinde bulunmaktadır. Altın özellikle kredi Sigortaları, Yönetici Sorumluluk sigortalarında uzman olup  Elementer sigortalar, Ürün Sorumluluk, Finansal Risk ve Sanat Sigortalarının pazarlama ve satışını yönetmektedir.

1 Nisan 2021 Perşembe 18:00

zoom

Tüm Program
Bizi Takip Edin
TR EN
Etkinlikleri etiketlere göre filtreleyin
08 AĞU PZT
-
09 AĞU SAL
-
10 AĞU ÇAR
-
11 AĞU PER
-
12 AĞU CUM
-
13 AĞU CMT
-
14 AĞU PAZ
-
15 AĞU PZT
1

Çevirimiçi Etkinlik Pera ve Galata’da Yahudi İzleri - Mois Gabay

Akbank Sanat

16 AĞU SAL
-
17 AĞU ÇAR
-
18 AĞU PER
-
19 AĞU CUM
-
20 AĞU CMT
-
21 AĞU PAZ
-
22 AĞU PZT
-
23 AĞU SAL
-
24 AĞU ÇAR
-
25 AĞU PER
-
26 AĞU CUM
-
27 AĞU CMT
-
28 AĞU PAZ
-

Etkinliği takviminize ekleyin

E-Bülten'e üye olun