Tasarım Bienali Atölye Programı

Tasarım Bienali Atölye Programı

Tasarım Bienali

Atölyeleri / Söyleşileri

22 EYLÜL - 4 KASIM

22 Eylül, Cumartesi
FABB_Fabrikasyon_karbon fiber ile dokuma
Zaman: 10.00-18.00

23 Eylül, Pazar
FABB_Fabrikasyon_karbon fiber ile dokuma
Zaman: 10.00-18.00

25 Eylül, Salı
FABB_Fabrikasyon_karbon fiber ile dokuma
Zaman: 12.00-18.00

26 Eylül, Çarşamba
FABB_Fabrikasyon_karbon fiber ile dokuma
Zaman: 12.00-18.00

27 Eylül, Perşembe
FABB_Fabrikasyon_karbon fiber ile dokuma
Zaman: 12.00-18.00

28 Eylül, Cuma
FABB_Fabrikasyon_karbon fiber ile dokuma
Zaman: 10.00-13.00

29 Eylül, Cumartesi
FABB_Ustalık Sınıfı / Fabrikasyon_karbon fiber ile dokuma
Zaman: 14.00-15.00 Ustalık Sınıfı / 10.00-18.00 Fabrikasyon

30 Eylül, Pazar
FABB_Fabrikasyon_beton ebrulama
Zaman: 10.00-18.00

2 Ekim, Salı 
FABB_Fabrikasyon_freze ile litofan
Zaman: 12.00-17.00

3 Ekim, Çarşamba
FABB_Fabrikasyon_freze ile litofan
Zaman: 12.00-18.00

4 Ekim, Perşembe
FABB_Fabrikasyon_freze ile litofan
Zaman: 12.00-18.00

5 Ekim, Cuma
FABB_Fabrikasyon_freze ile litofan
Zaman: 10.00-13.00

6 Ekim, Cumartesi
FABB_Ustalık Sınıfı / Fabrikasyon_freze ile litofan
Zaman: 14.00-15.00 Ustalık Sınıfı / 10.00-18.00 Fabrikasyon

7 Ekim, Pazar
FABB_Fabrikasyon_ freze ile litofan
Zaman: 10.00-18.00

9 Ekim, Salı
FABB_Fabrikasyon_kireçtaşı ile akustik duvar örümü
Zaman: 12.00-18.00

10 Ekim, Çarşamba
FABB_Fabrikasyon_kireçtaşı ile akustik duvar örümü
Zaman: 12.00-18.00

11 Ekim, Perşembe
FABB_Fabrikasyon_kireçtaşı ile akustik duvar örümü
Zaman: 12.00-18.00

12 Ekim, Cuma
FABB_Fabrikasyon_kireçtaşı ile akustik duvar örümü
Zaman: 10.00-13.00

13 Ekim, Cumartesi
FABB_Ustalık Sınıfı / Fabrikasyon_kireçtaşı ile akustik duvar örümü
Zaman: 14.00-15.00 Ustalık Sınıfı / 10.00-18.00 Fabrikasyon

14 Ekim, Pazar
FABB_Fabrikasyon_ kireçtaşı ile akustik duvar örümü
Zaman: 10.00-18.00

16 Ekim, Salı
FABB_Fabrikasyon_sıcak tel ile kesim
Zaman: 12.00-18.00

17 Ekim, Çarşamba
FABB_Fabrikasyon_sıcak tel ile kesim
Zaman: 12.00-18.00

18 Ekim, Perşembe
FABB_Fabrikasyon_sıcak tel ile kesim
Zaman: 12.00-18.00

19 Ekim, Cuma
FABB_Fabrikasyon_sıcak tel ile kesim
Zaman: 10.00-13.00

20 Ekim, Cumartesi
FABB_Ustalık Sınıfı / Fabrikasyon_sıcak tel ile kesim
Zaman: 14.00-15.00 Ustalık Sınıfı / 10.00-18.00 Fabrikasyon

21 Ekim, Pazar
FABB_Fabrikasyon_sıcak tel ile kesim
Zaman: 10.00-18.00

23 Ekim, Salı
FABB_Fabrikasyon_beton panel ebrulama
Zaman: 12.00-18.00

24 Ekim, Çarşamba
FABB_Fabrikasyon_beton panel ebrulama
Zaman: 12.00-18.00

25 Ekim, Perşembe
FABB_Fabrikasyon_beton panel ebrulama
Zaman: 12.00-18.00

26 Ekim, Cuma
FABB_Fabrikasyon_beton panel ebrulama
Zaman: 10.00-13.00

27 Ekim, Cumartesi
FABB_Ustalık Sınıfı / Fabrikasyon_beton panel ebrulama
Zaman: 14.00-15.00 Ustalık Sınıfı / 10.00-18.00 Fabrikasyon

28 Ekim, Pazar
FABB_Fabrikasyon_beton panel ebrulama
Zaman: 10.00-18.00

30 Ekim, Salı
FABB_Fabrikasyon_mil bükme
Zaman: 12.00-18.00

31 Ekim, Çarşamba
FABB_Fabrikasyon_mil bükme
Zaman: 12.00-18.00

Derslik Alanı Programı

22 Eylül, Cumartesi
Tasarım Sohbetleri: Jurgen Bey + Martina Muzi
Zaman: 15.00-16.00

Tasarım Sohbetleri: FABB + Matylda/Annika + Ottonie von Roeder
Zaman: 17.00-18.00

23 Eylül, Pazar
Tasarım Sohbetleri: AI Istanbulite + Camilo Oliveira
Zaman: 14.00-15.00

Tasarım Sohbetleri: Nur Horsanali +  Amandine David
Zaman: 16.00-17.00

2 Ekim, Salı 
Bilinemezler Okulu_Oyun ve Çizim Atölyesi
Zaman: 11.00-12.00

9 Ekim, Salı
Kolektif Haritalama Atölyesi_Muhit
Zaman: 10.00-19.00

10 Ekim, Çarşamba
Kolektif Haritalama Atölyesi_Muhit
Zaman: 10.00-19.00

11 Ekim, Perşembe
Datascapes_ Augmented Human Hub, Koç      Üniversitesi
Zaman: 10.00-19.00

12 Ekim, Cuma
Datascapes_ Augmented Human Hub, Koç Üniversitesi
Zaman: 10.00-19.00

16 Ekim, Salı
Datascapes_ Augmented Human Hub, Koç Üniversitesi
Zaman: 10.00-19.00

17 Ekim, Çarşamba
Datascapes_ Augmented Human Hub, Koç Üniversitesi
Zaman: 10.00-19.00

19 Ekim, Cuma
Bilinemezler Okulu_Oyun ve Çizim Atölyesi
Zaman: 11.00-12.00

23 Ekim, Salı
Eleştirel Yapım Atölyesi_Shailoh Philips
Zaman: 10.00-19.00

24 Ekim, Çarşamba
Eleştirel Yapım Atölyesi_Shailoh Philips
Zaman: 10.00-19.00

25 Ekim, Perşembe
Dört bir yandan_Atölye_Yeditepe Üniversitesi, misafir okul
Zaman: 10.00-19.00

26 Ekim, Cuma
İstanbul’u Çocuk Gözünden Haritalama_Atölye_Yeditepe Üniversitesi,
misafir okul
Zaman: 10.00-19.00

27 Ekim, Cumartesi
Mükemmel Zaman_Yeditepe Üniversitesi, misafir okul
Zaman: 10.00-19.00

30 Ekim, Salı
7Tepe’yi Aramak_Yeditepe Üniversitesi, misafir okul
Zaman: 10.00-19.00

31 Ekim, Çarşamba
100 Kare Aralığı_Atölye_Yeditepe Üniversitesi, misafir okul
Zaman: 10.00-19.00

ÇOK AMAÇLI SALON PROGRAMI

25 Eylül, Salı
Akademi Günü
Zaman: 10.00-19.00

16 Ekim, Salı
Akademi Günü
Zaman: 10.00-19.00

23 Ekim, Salı
Akademi Günü
Zaman: 10.00-19.00

“Etkinlikler hakkında detaylı bilgi için ‘aschoolofschools.iksv.org’ adresini ziyaret edebilirsiniz.’’

Bizi Takip Edin
TR EN
Etkinlikleri etiketlere göre filtreleyin
13 MAY PZT
1

14:00

15. Akbank Kısa Film Festivali - Ödüllü Filmler Üniversitelerde

Sabancı Üniversitesi

14 MAY SAL
6

Sergi İnsanın Yeni Gündemi

Akbank Sanat

09:00

Vinyasa Yoga

Akbank Sanat

13:30

15. Akbank Kısa Film Festivali - Ödüllü Filmler Üniversitelerde

Doğuş Üniversitesi

14:00

15. Akbank Kısa Film Festivali - Ödüllü Filmler Üniversitelerde

Maltepe Üniversitesi

18:30

Aerial Dans

Akbank Sanat

20:00

3 Generations Trio

Akbank Sanat

15 MAY ÇAR
3

Sergi İnsanın Yeni Gündemi

Akbank Sanat

14:00

15. Akbank Kısa Film Festivali - Ödüllü Filmler Üniversitelerde

Galatasaray Üniversitesi

20:30

Mut

Akbank Sanat

16 MAY PER
7

Sergi İnsanın Yeni Gündemi

Akbank Sanat

09:00

Vinyasa Yoga

Akbank Sanat

13:00

15. Akbank Kısa Film Festivali - Ödüllü Filmler Üniversitelerde

Yeditepe Ünivertsitesi

14:00

15. Akbank Kısa Film Festivali - Ödüllü Filmler Üniversitelerde

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi

17:30

15. Akbank Kısa Film Festivali - Ödüllü Filmler Üniversitelerde

Koç Üniversitesi

18:30

Bu Fotoğrafları Neden Çekiyoruz?"Bir kitabın anatomisi"

Akbank Sanat

19:00

Liam Young "City Everywhere: In The Landscape of Technology"

Akbank Sanat

17 MAY CUM
2

Sergi İnsanın Yeni Gündemi

Akbank Sanat

18:30

Bu Fotoğrafları Neden Çekiyoruz?"Bir kitabın anatomisi"

Akbank Sanat

18 MAY CMT
11

Sergi İnsanın Yeni Gündemi

Akbank Sanat

11:00

Çocuklar İçin Yaratıcı Dans Dersleri

Akbank Sanat

11:00

Mini Mozaik Atölyesi (7 - 12 Yaş)

Akbank Sanat

11:30

Akbank Çocuk Tiyatrosu / Goril

Akbank Sanat

12:00

Çocuklar İçin Yaratıcı Dans Dersleri

Akbank Sanat

12:30

Mozaik Heykel Atölyesi (5-10 yaş)

Akbank Sanat

14:30

Aerial Dans

Akbank Sanat

15:00

Kara Kar - Nieve Negra

Akbank Sanat

15:00

Canlı Masal Atölyesi (3-6 Yaş)

Akbank Sanat

16:15

Atıklardan Oyuncak Tasarlama Atölyesi (6-12 Yaş)

Akbank Sanat

18:30

Alex Verhaest

Akbank Sanat

19 MAY PAZ
-
20 MAY PZT
1

11:00

Tijen Goosen Lawton

Akbank Sanat

21 MAY SAL
3

Sergi İnsanın Yeni Gündemi

Akbank Sanat

11:00

Tijen Goosen Lawton

Akbank Sanat

18:30

“Yeni Medya ve Hukuk”

Akbank Sanat

22 MAY ÇAR
3

Sergi İnsanın Yeni Gündemi

Akbank Sanat

11:00

Tijen Goosen Lawton

Akbank Sanat

20:00

Hakan Başar Trio

Akbank Sanat

23 MAY PER
4

Sergi İnsanın Yeni Gündemi

Akbank Sanat

11:00

Tijen Goosen Lawton

Akbank Sanat

18:30

Bu Fotoğrafları Neden Çekiyoruz?"Bir kitabın anatomisi"

Akbank Sanat

19:00

Buenos Aires’ten Tita, Ben Böyleyim - Yo Soy Asi, Tita de Buenos Aires

Akbank Sanat

24 MAY CUM
4

Sergi İnsanın Yeni Gündemi

Akbank Sanat

11:00

Tijen Goosen Lawton

Akbank Sanat

18:30

Bu Fotoğrafları Neden Çekiyoruz?"Bir kitabın anatomisi"

Akbank Sanat

19:00

Bir Aşk Gecesi - Una Noche de Amor

Akbank Sanat

25 MAY CMT
10

Sergi İnsanın Yeni Gündemi

Akbank Sanat

11:00

Çocuklar İçin Yaratıcı Dans Dersleri

Akbank Sanat

11:00

Rengarenk Kupalar (6-12 Yaş)

Akbank Sanat

11:30

Akbank Çocuk Tiyatrosu / Goril

Akbank Sanat

12:00

Çocuklar İçin Yaratıcı Dans Dersleri

Akbank Sanat

13:00

Kandinsky Renk Dilimleri (6- 12 Yaş)

Akbank Sanat

13:00

Kendi Çantamı Tasarlıyorum (6-12 Yaş)

Akbank Sanat

14:30

Aerial Dans

Akbank Sanat

15:00

Küçük Azize - La Niña Santa

Akbank Sanat

15:30

Bir Tabak Mondrian (6- 12 Yaş)

Akbank Sanat

26 MAY PAZ
-
27 MAY PZT
-
28 MAY SAL
1

09:00

Vinyasa Yoga

Akbank Sanat

29 MAY ÇAR
1

20:00

Jan Gunnar Hoff İstanbul Trio

Akbank Sanat

30 MAY PER
1

09:00

Vinyasa Yoga

Akbank Sanat

31 MAY CUM
1

18:30

Yetişkinler İçin Dans Dersleri

Akbank Sanat

01 HAZ CMT
-
02 HAZ PAZ
-

Etkinliği takviminize ekleyin

E-Bülten'e üye olun