BELGESEL

TRT Belgesel Günleri

BELGESEL
TRT Belgesel Günleri

25 Nisan 2019

11:00 Uçan Adam

Uğur Ersöz – Nusret Oğuzhan Yıldız
19’ Türkiye, Türkçe- İngilizce Altyazı

Öğrenci Filmleri Kategorisi

11:19 Yönetmen ile Söyleşi ve Ara

11:40 Toprağın Kadınları

Melih Başal
16’14” Türkiye, Türkçe- İngilizce Altyazı

Öğrenci Filmleri Kategorisi

12:15 Bir Gün Kala

Parlayan Yıldız
27'59" Türkiye, Türkçe - İngilizce Altyazı

TRT Özel Gösterim

12:40 Yönetmen ile Söyleşi ve Ara

14:00 Karanlıktan Aydınlığa

Fatih Kaynarca
15’01” Türkiye, Türkçe- İngilizce Altyazı

Öğrenci Filmleri Kategorisi

14:15 Yönetmen ile Söyleşi ve Ara

14:35 Uzun Yolculuk

Mesut Gengeç
89’ Türkiye, Türkçe- İngilizce Altyazı

Panorama

16:05 Yönetmen ile Söyleşi

16:30 Kapanış

26 Nisan 2019

11:00 I Grew Up As You Slept

Marcin Sauter
48’, Panorama

11:50 Yönetmen ile Söyleşi ve Ara

12:10 Fırıncı Astronom

Bülent Koç
29’, Türkiye, Kürtçe – Türkçe Altyazılı

TRT Özel Gösterimi

12:40 Yönetmen ile Söyleşi ve Ara

14:00 America With Minarets

Murat Yeszhan
80’ Kazakistan, İngilizce – Türkçe Altyazılı

Panorama

15:20 Yönetmen ile Söyleşi ve Ara

15:40 A Donkey Called Gerenimo

Bigna Tomschin, Larisa Crunteanu
80’, Özel Seçki

17:00 Yönetmen ile Söyleşi ve Ara

17:25 Dişçinin Korkusu

Murat Erün
71’, Türkiye, Türkçe- İngilizce Altyazı

Ulusal Profesyonel Kategori

18:35 Yönetmen ile Söyleşi ve Ara

18:55 Sinemalı Düğünler

Evren Günevi Uslu
29’, Türkiye, Türkçe- İngilizce Altyazı

Ulusal Profesyonel Kategori

19:30 Kapanış

27 Nisan 2019

14:00 Andrea Motis The Silent Trumpet

Ramon Tort
81’, Özel Seçki

15:20 Yönetmen ile Söyleşi ve Ara

15:45 The Interpreters

Sofia Khan, Andreas Caballero
73’ ABD, İngilizce – Türkçe Altyazılı

Panorama

17:00 Yönetmen ile Söyleşi ve Ara

17:25 Küllerinden Güle Dön

Onur Kök
20’, Türkiye, Arapça / Türkçe – İngilizce Altyazılı

Ulusal Profesyonel Kategori

17:45 Yönetmen ile Söyleşi ve Ara

18:10 We Could Be Heroes

Hind Bensari
80’, Danimarka, Fas, Tunus, Katar, Arapça / Türkçe – İngilizce Altyazılı

Panorama

19:30 Kapanış

Bizi Takip Edin
TR EN
Etkinlikleri etiketlere göre filtreleyin
15 NİS PZT
2

12:30

Bir Tabak Mondrian (6- 12 Yaş)

Akbank Sanat

14:00

15. Akbank Kısa Film Festivali - Ödüllü Filmler Üniversitelerde

Celal Bayar Üniversitesi

16 NİS SAL
5

Sergi İnsanın Yeni Gündemi

Akbank Sanat

09:00

Vinyasa Yoga

Akbank Sanat

09:30

15. Akbank Kısa Film Festivali - Ödüllü Filmler Üniversitelerde

İzmir Ekonomi Üniversitesi

18:30

“Yeni Medya ve Para”

Akbank Sanat

18:30

Aerial Dans

Akbank Sanat

17 NİS ÇAR
4

Sergi İnsanın Yeni Gündemi

Akbank Sanat

10:30

15. Akbank Kısa Film Festivali - Ödüllü Filmler Üniversitelerde

Dokuz Eylül Üniversitesi (Güzel Sanatlar Fakültesi)

18:30

Yetişkinler İçin Dans Dersleri

Akbank Sanat

19:00

Kanal - Kanał

Akbank Sanat

18 NİS PER
6

Sergi İnsanın Yeni Gündemi

Akbank Sanat

09:00

Vinyasa Yoga

Akbank Sanat

14:00

15. Akbank Kısa Film Festivali - Ödüllü Filmler Üniversitelerde

Ege Üniversitesi

15:00

15. Akbank Kısa Film Festivali - Ödüllü Filmler Üniversitelerde

Mersin Üniversitesi

18:30

Yetişkinler İçin Dans Dersleri

Akbank Sanat

19:00

Mermer Adam - Człowiek z marmuru

Akbank Sanat

19 NİS CUM
16

Sergi İnsanın Yeni Gündemi

Akbank Sanat

11:00

Gazi Üniversitesi

Gazi Üniversitesi

11:00

Everything

Gazi Üniversitesi

11:00

City Everywhere

Gazi Üniversitesi

11:00

Kitty Ai

Gazi Üniversitesi

12:30

Bilkent Üniversitesi

Bilkent Üniversitesi

12:30

Everything

Bilkent Üniversitesi

12:30

City Everywhere

Bilkent Üniversitesi

12:30

Kitty Ai

Bilkent Üniversitesi

14:00

15. Akbank Kısa Film Festivali - Ödüllü Filmler Üniversitelerde

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü

14:00

Gazi Üniversitesi

Gazi Üniversitesi

14:00

Everything

Gazi Üniversitesi

14:00

City Everywhere

Gazi Üniversitesi

14:00

Kitty Ai

Gazi Üniversitesi

18:30

Yetişkinler İçin Dans Dersleri

Akbank Sanat

19:00

Demir Adam - Człowiek z żelaza

Akbank Sanat

20 NİS CMT
10

Sergi İnsanın Yeni Gündemi

Akbank Sanat

11:00

Çocuklar İçin Yaratıcı Dans Dersleri

Akbank Sanat

11:00

Miniklere Baskı Resim Atölyesi (5-8 yaş)

Akbank Sanat

11:30

Akbank Çocuk Tiyatrosu / Goril

Akbank Sanat

12:00

Çocuklar İçin Yaratıcı Dans Dersleri

Akbank Sanat

12:30

Oyuncak Heykel Atölyesi (7 - 12 Yaş)

Akbank Sanat

13:00

Yetişkinler İçin Dans Dersleri

Akbank Sanat

14:30

Aerial Dans

Akbank Sanat

15:00

Vaatler Ülkesi - Ziemia Obiecana

Akbank Sanat

19:00

Ersinhan Ersin (Marshmallow Laser Feast)

Akbank Sanat

21 NİS PAZ
-
22 NİS PZT
2

11:00

Louise Frankenhuis

Akbank Sanat

13:00

15. Akbank Kısa Film Festivali - Ödüllü Filmler Üniversitelerde

Kocaeli Üniversitesi

23 NİS SAL
1

Sergi İnsanın Yeni Gündemi

Akbank Sanat

24 NİS ÇAR
5

Sergi İnsanın Yeni Gündemi

Akbank Sanat

11:00

Louise Frankenhuis

Akbank Sanat

14:00

15. Akbank Kısa Film Festivali - Ödüllü Filmler Üniversitelerde

Sakarya Üniversitesi

18:30

Yetişkinler İçin Dans Dersleri

Akbank Sanat

20:00

Lorenzo De Finti Quartet“Love Unknown”

Akbank Sanat

25 NİS PER
11

Sergi İnsanın Yeni Gündemi

Akbank Sanat

11:00

TRT Belgesel Günleri Uçan Adam

Akbank Sanat

11:00

Louise Frankenhuis

Akbank Sanat

11:40

TRT Belgesel Günleri Toprağın Kadınları

Akbank Sanat

12:15

TRT Belgesel Günleri Bir Gün Kala

Akbank Sanat

12:30

15. Akbank Kısa Film Festivali - Ödüllü Filmler Üniversitelerde

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi

14:00

TRT Belgesel Günleri Karanlıktan Aydınlığa

Akbank Sanat

14:00

15. Akbank Kısa Film Festivali - Ödüllü Filmler Üniversitelerde

Bülent Ecevit Üniversitesi

14:35

TRT Belgesel Günleri Uzun Yolculuk

Akbank Sanat

18:30

"İmgeler ve Halleri"

Akbank Sanat

18:30

Yetişkinler İçin Dans Dersleri

Akbank Sanat

26 NİS CUM
11

Sergi İnsanın Yeni Gündemi

Akbank Sanat

11:00

TRT Belgesel Günleri I Grew Up As You Slept

Akbank Sanat

11:00

Louise Frankenhuis

Akbank Sanat

12:10

TRT Belgesel Günleri Fırıncı Astronom

Akbank Sanat

14:00

TRT Belgesel Günleri America With Minarets

Akbank Sanat

14:00

15. Akbank Kısa Film Festivali - Ödüllü Filmler Üniversitelerde

Kastamonu Üniversitesi

15:40

TRT Belgesel Günleri A Donkey Called Gerenimo

Akbank Sanat

17:25

TRT Belgesel Günleri Dişçinin Korkusu

Akbank Sanat

18:30

Andreas .muk. Heider "Yeni Medya Enstalasyonlarında Hareket Algılama ve Oyun Konsolu Uygulamaları"

Akbank Sanat

18:55

TRT Belgesel Günleri Sinemalı Düğünler

Akbank Sanat

20:00

Kedi Kedi

Akbank Sanat

27 NİS CMT
9

Sergi İnsanın Yeni Gündemi

Akbank Sanat

11:00

Louise Frankenhuis

Akbank Sanat

11:00

Kandinsky Renk Dilimleri (6- 12 Yaş)

Akbank Sanat

11:30

Akbank Çocuk Tiyatrosu / Goril

Akbank Sanat

12:30

Bir Tabak Mondrian (6- 12 Yaş)

Akbank Sanat

14:00

TRT Belgesel Günleri Andrea Motis The Silent Trumpet

Akbank Sanat

15:45

TRT Belgesel Günleri The Interpreters

Akbank Sanat

17:25

TRT Belgesel Günleri Küllerinden Güle Dön

Akbank Sanat

18:10

TRT Belgesel Günleri We Could Be Heroes

Akbank Sanat

28 NİS PAZ
-
29 NİS PZT
-
30 NİS SAL
10

Sergi İnsanın Yeni Gündemi

Akbank Sanat

09:00

Vinyasa Yoga

Akbank Sanat

14:00

15. Akbank Kısa Film Festivali - Ödüllü Filmler Üniversitelerde

Kayseri Erciyes Üniversitesi

14:30

Sakarya Üniversitesi

Sakarya Üniversitesi

14:30

Everything

Sakarya Üniversitesi

14:30

City Everywhere

Sakarya Üniversitesi

14:30

Kitty Ai

Sakarya Üniversitesi

18:00

15. Akbank Kısa Film Festivali - Ödüllü Filmler Üniversitelerde

Kayseri Erciyes Üniversitesi

18:30

Aerial Dans

Akbank Sanat

20:00

Uluslararası Caz Günü Konserleri

Akbank Sanat

01 MAY ÇAR
1

Sergi İnsanın Yeni Gündemi

Akbank Sanat

02 MAY PER
4

Sergi İnsanın Yeni Gündemi

Akbank Sanat

10:00

Vinyasa Yoga

Akbank Sanat

12:00

15. Akbank Kısa Film Festivali - Ödüllü Filmler Üniversitelerde

İstanbul Kültür Üniversitesi

18:30

Yetişkinler İçin Dans Dersleri

Akbank Sanat

03 MAY CUM
4

Sergi İnsanın Yeni Gündemi

Akbank Sanat

09:30

15. Akbank Kısa Film Festivali - Ödüllü Filmler Üniversitelerde

Adana Çukurova Üniversitesi

13:30

15. Akbank Kısa Film Festivali - Ödüllü Filmler Üniversitelerde

Adana Çukurova Üniversitesi

18:30

Ozan Türkkan "Dijital Medya'da Açık Kaynak"

Akbank Sanat

04 MAY CMT
10

Sergi İnsanın Yeni Gündemi

Akbank Sanat

11:00

Çocuklar İçin Yaratıcı Dans Dersleri

Akbank Sanat

11:00

Rengarenk Kupalar (6-12 Yaş)

Akbank Sanat

11:30

Akbank Çocuk Tiyatrosu / Goril

Akbank Sanat

12:00

Çocuklar İçin Yaratıcı Dans Dersleri

Akbank Sanat

13:00

Kendi Çantamı Tasarlıyorum (6-12 Yaş)

Akbank Sanat

14:30

Aerial Dans

Akbank Sanat

15:30

Mobil Heykel Atölyesi(8-12 yaş)

Akbank Sanat

17:00

Tai Chi ChuanEce Dündaralp

Akbank Sanat

17:30

Ailece Mozaik(4-12 yaş)

Akbank Sanat

05 MAY PAZ
-

Etkinliği takviminize ekleyin

E-Bülten'e üye olun