BELGESEL

TRT Belgesel Günleri

BELGESEL
TRT Belgesel Günleri

25 Nisan 2019

11:00 Uçan Adam

Uğur Ersöz – Nusret Oğuzhan Yıldız
19’ Türkiye, Türkçe- İngilizce Altyazı

Öğrenci Filmleri Kategorisi

11:19 Yönetmen ile Söyleşi ve Ara

11:40 Toprağın Kadınları

Melih Başal
16’14” Türkiye, Türkçe- İngilizce Altyazı

Öğrenci Filmleri Kategorisi

12:15 Bir Gün Kala

Parlayan Yıldız
27'59" Türkiye, Türkçe - İngilizce Altyazı

TRT Özel Gösterim

12:40 Yönetmen ile Söyleşi ve Ara

14:00 Karanlıktan Aydınlığa

Fatih Kaynarca
15’01” Türkiye, Türkçe- İngilizce Altyazı

Öğrenci Filmleri Kategorisi

14:15 Yönetmen ile Söyleşi ve Ara

14:35 Uzun Yolculuk

Mesut Gengeç
89’ Türkiye, Türkçe- İngilizce Altyazı

Panorama

16:05 Yönetmen ile Söyleşi

16:30 Kapanış

26 Nisan 2019

11:00 I Grew Up As You Slept

Marcin Sauter
48’, Panorama

11:50 Yönetmen ile Söyleşi ve Ara

12:10 Fırıncı Astronom

Bülent Koç
29’, Türkiye, Kürtçe – Türkçe Altyazılı

TRT Özel Gösterimi

12:40 Yönetmen ile Söyleşi ve Ara

14:00 America With Minarets

Murat Yeszhan
80’ Kazakistan, İngilizce – Türkçe Altyazılı

Panorama

15:20 Yönetmen ile Söyleşi ve Ara

15:40 A Donkey Called Gerenimo

Bigna Tomschin, Larisa Crunteanu
80’, Özel Seçki

17:00 Yönetmen ile Söyleşi ve Ara

17:25 Dişçinin Korkusu

Murat Erün
71’, Türkiye, Türkçe- İngilizce Altyazı

Ulusal Profesyonel Kategori

18:35 Yönetmen ile Söyleşi ve Ara

18:55 Sinemalı Düğünler

Evren Günevi Uslu
29’, Türkiye, Türkçe- İngilizce Altyazı

Ulusal Profesyonel Kategori

19:30 Kapanış

27 Nisan 2019

14:00 Andrea Motis The Silent Trumpet

Ramon Tort
81’, Özel Seçki

15:20 Yönetmen ile Söyleşi ve Ara

15:45 The Interpreters

Sofia Khan, Andreas Caballero
73’ ABD, İngilizce – Türkçe Altyazılı

Panorama

17:00 Yönetmen ile Söyleşi ve Ara

17:25 Küllerinden Güle Dön

Onur Kök
20’, Türkiye, Arapça / Türkçe – İngilizce Altyazılı

Ulusal Profesyonel Kategori

17:45 Yönetmen ile Söyleşi ve Ara

18:10 We Could Be Heroes

Hind Bensari
80’, Danimarka, Fas, Tunus, Katar, Arapça / Türkçe – İngilizce Altyazılı

Panorama

19:30 Kapanış

Bizi Takip Edin
TR EN
Etkinlikleri etiketlere göre filtreleyin
17 HAZ PZT
-
18 HAZ SAL
-
19 HAZ ÇAR
-
20 HAZ PER
1

19:00

Avalon

Akbank Sanat

21 HAZ CUM
-
22 HAZ CMT
5

11:00

Kandinsky Renk Dilimleri (6- 12 Yaş)

Akbank Sanat

12:30

Bir Tabak Mondrian (6- 12 Yaş)

Akbank Sanat

15:00

1001 Gram

Akbank Sanat

15:00

Miniklere Baskı Resim Atölyesi (5-8 yaş)

Akbank Sanat

17:00

Oyuncak Heykel Atölyesi (7 - 12 Yaş)

Akbank Sanat

23 HAZ PAZ
-
24 HAZ PZT
-
25 HAZ SAL
-
26 HAZ ÇAR
1

19:00

Kılavuz

Akbank Sanat

27 HAZ PER
1

19:00

Darling

Akbank Sanat

28 HAZ CUM
2

Sergi Akbank 37. Günümüz Sanatçıları Ödülü Sergisi

Akbank Sanat

19:00

Avalon

Akbank Sanat

29 HAZ CMT
6

Sergi Akbank 37. Günümüz Sanatçıları Ödülü Sergisi

Akbank Sanat

11:00

Kendi Çantamı Tasarlıyorum (6-12 Yaş)

Akbank Sanat

13:00

Rengarenk Kupalar (6-12 Yaş)

Akbank Sanat

15:00

Ölü Adam Hakkında Yargı - Dom över död man

Akbank Sanat

15:00

Mini Mozaik Atölyesi (7 - 12 Yaş)

Akbank Sanat

16:45

Mozaik Heykel Atölyesi (5-10 yaş)

Akbank Sanat

30 HAZ PAZ
-
01 TEM PZT
-
02 TEM SAL
1

Sergi Akbank 37. Günümüz Sanatçıları Ödülü Sergisi

Akbank Sanat

03 TEM ÇAR
1

Sergi Akbank 37. Günümüz Sanatçıları Ödülü Sergisi

Akbank Sanat

04 TEM PER
1

Sergi Akbank 37. Günümüz Sanatçıları Ödülü Sergisi

Akbank Sanat

05 TEM CUM
1

Sergi Akbank 37. Günümüz Sanatçıları Ödülü Sergisi

Akbank Sanat

06 TEM CMT
5

Sergi Akbank 37. Günümüz Sanatçıları Ödülü Sergisi

Akbank Sanat

11:00

Bir Tabak Mondrian (6- 12 Yaş)

Akbank Sanat

12:30

Kandinsky Renk Dilimleri (6- 12 Yaş)

Akbank Sanat

15:30

Mobil Heykel Atölyesi(8-12 yaş)

Akbank Sanat

17:30

Linol Baskı Atölyesi (9 - 14 Yaş)

Akbank Sanat

07 TEM PAZ
-

Etkinliği takviminize ekleyin

E-Bülten'e üye olun