TRT 10. Uluslararası Belgesel Günleri

TRT 10. Uluslararası Belgesel Günleri

TRT 10. Uluslararası Belgesel Günleri
Veren El Alan El – Şehrin Annesi

Akbank Sanat

10 Mayıs 2018|11:00

TRT 10. Uluslararası Belgesel Günleri
Ulanbatur’lu Lama

Akbank Sanat

10 Mayıs 2018|11:55

TRT 10. Uluslararası Belgesel Günleri
Yunus Adam

Akbank Sanat

10 Mayıs 2018|13:10

TRT 10. Uluslararası Belgesel Günleri
Anote’un Çabası

Akbank Sanat

10 Mayıs 2018|14:55

TRT 10. Uluslararası Belgesel Günleri
Ordu’da Bir Bulut

Akbank Sanat

11 Mayıs 2018|11:00

TRT 10. Uluslararası Belgesel Günleri
Dünyadaki En Mutlu İnsanlar

Akbank Sanat

11 Mayıs 2018|11:55

TRT 10. Uluslararası Belgesel Günleri
Toprak

Akbank Sanat

11 Mayıs 2018|13:10

TRT 10. Uluslararası Belgesel Günleri
Domuzlar Geldiği Zaman

Akbank Sanat

11 Mayıs 2018|14:50

TRT 10. Uluslararası Belgesel Günleri
Moldova Mucizesi

Akbank Sanat

12 Mayıs 2018|14:00

TRT 10. Uluslararası Belgesel Günleri
Onların Sesi

Akbank Sanat

12 Mayıs 2018|15:45

TRT 10. Uluslararası Belgesel Günleri
Her Şeyin Diğer Yanı

Akbank Sanat

12 Mayıs 2018|16:35

TRT 10. Uluslararası Belgesel Günleri
Cervena

Akbank Sanat

12 Mayıs 2018|18:10

Yönetmenle Söyleşi ve Ara

Akbank Sanat

12 Mayıs 2018|19:35

TRT 10. Uluslararası Belgesel Günleri

10-12 Mayıs 2018

Bizi Takip Edin
TR EN
Etkinlikleri etiketlere göre filtreleyin
20 OCA PZT
-
21 OCA SAL
1

18:30

Aerial Dans

Akbank Sanat

22 OCA ÇAR
2

18:30

Yetişkinler İçin Dans Dersleri

Akbank Sanat

19:00

Bilmece / Paheli

Akbank Sanat

23 OCA PER
1

18:30

Yetişkinler İçin Dans Dersleri

Akbank Sanat

24 OCA CUM
2

18:30

Yetişkinler İçin Dans Dersleri

Akbank Sanat

19:00

Tanu Manu'yla Evleniyor / Tanu Weds Manu

Akbank Sanat

25 OCA CMT
5

11:00

Ailece Mozaik(4-12 yaş)

Akbank Sanat

13:00

Yıldız Sanatları (6-12 Yaş)

Akbank Sanat

14:15

Rengarenk Kupalar (6-12 Yaş)

Akbank Sanat

15:00

Yerdeki Yıldızlar / Taare Zameen Par

Akbank Sanat

16:00

Türkiye'de Popüler Kültür ve Güncel Sanat

Akbank Sanat

26 OCA PAZ
-
27 OCA PZT
-
28 OCA SAL
2

18:30

Aerial Dans

Akbank Sanat

20:00

Yinon Muallem Quartet

Akbank Sanat

29 OCA ÇAR
1

18:30

Yetişkinler İçin Dans Dersleri

Akbank Sanat

30 OCA PER
1

18:30

Yetişkinler İçin Dans Dersleri

Akbank Sanat

31 OCA CUM
2

18:00

İstanbul Bienali: Kavramsal Çerçeve ve Küratöryel Stratejiler

Açık Diyalog İstanbul

18:30

Yetişkinler İçin Dans Dersleri

Akbank Sanat

01 ŞUB CMT
3

11:30

Yıldız Sanatları (6-12 Yaş)

Akbank Sanat

13:00

Yaratıcılık Çocuk Oyuncağı (6-10 Yaş)

Akbank Sanat

15:00

Önleyici Koruma: Paketleme, Taşıma ve Depo Yönetimi

Akbank Sanat

02 ŞUB PAZ
-
03 ŞUB PZT
-
04 ŞUB SAL
2

Sergi Marina Abramović + MAI Akış / Flux

Akbank Sanat

18:30

Aerial Dans

Akbank Sanat

05 ŞUB ÇAR
3

Sergi Marina Abramović + MAI Akış / Flux

Akbank Sanat

18:00

Küratöryel Problemler, Sergileme Teknikleri

Akbank Sanat

18:30

Yetişkinler İçin Dans Dersleri

Akbank Sanat

06 ŞUB PER
3

Sergi Marina Abramović + MAI Akış / Flux

Akbank Sanat

18:00

Mekânın Poetikası: Zaman ve Bellek Düzleminde Mekân Okumaları

Açık Diyalog İstanbul

18:30

Yetişkinler İçin Dans Dersleri

Akbank Sanat

07 ŞUB CUM
2

Sergi Marina Abramović + MAI Akış / Flux

Akbank Sanat

18:30

Yetişkinler İçin Dans Dersleri

Akbank Sanat

08 ŞUB CMT
4

Sergi Marina Abramović + MAI Akış / Flux

Akbank Sanat

11:00

Rengarenk Kupalar (6-12 Yaş)

Akbank Sanat

13:00

Çocuklar için Yaratıcı Dans Dersleri (4-6 yaş)

Akbank Sanat

13:00

Kendi Çantamı Tasarlıyorum (6-12 Yaş)

Akbank Sanat

09 ŞUB PAZ
-

Etkinliği takviminize ekleyin

E-Bülten'e üye olun